Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-12-2007, 23:38   #10
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
1903_delisi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Walla yaa.Ben bu işi anlamadım.Bize bişiiler wersin diye aldığımız tüm ünlü isimleri kaybediyoruz.Bu futbolcuları oynatamıyoruz.Ve nedense bizim hocamız kendisinden çok şey beklenen futbolcuları oynatamıyor.İnanamıyorum yaa.Bir sürü eksiğimiz olan rize maçında rico ve higuaın nasıl yedek oturur.Yedek oturacaklarsa niye aldınız.Almayın yaa yeter bıktım.Bir kerede aldıınız adamları oynatmayı bilin.Kimse ricoya kötü topçu diyemez.Ama oynamadıınıda kimse inkar edemez.Futbolcuları iyi değerlendirip yıldız oyuncuları oynatmayı bilelim.İddia ediomki carlos bize gelse fb deki gibi oynayamazdı.Oynatmayı bilmiyoruz...
Bence bu sadece beşiktaşla ilgili bir olay değil.Fbde bilmiyordu yıldız topçuları oynatmayı.Carlos demişsin ama o adam başka.Nereye giderse gitsin oynar.Adamda inanç var birkere...Bence yıldız topçular türkiyedeki anadolu takımlarını küçüsüyor.Elllerimizi sallaya sallaya oynarız diyorlar.Fb çokmu iyi biliyor sanki iyi topçuları oynatmayı.Ortega,anelka,kezmanlarının nası oynadıklarını unutmadık daha.Cincondada aynı şekilde.Lincolnü görüyoruz şimdi.Son 2 ayda adımı duyuluyor adamın.İlk haftalarda nasıldı şimdi nasıl.(Herne kadar kalli bitimiş olsada bu adamı)Bence kulüpler kadar futbolcularında hataları var hemde daha çok...
kartalim_ Ofline   Alıntı ile Cevapla