Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-12-2007, 12:50   #68
bjk19.03

bjk19.03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Buelent01´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Istedigi adamlar alinmadi deyip bi de örnek vermissin,ben yanlis mi biliyorum.Zamaninda Celal Kolot su yukaida yazdigin adamlari Ertugrul Saglam a teklif ettiklerini ancak karsi cikanin Ertugrul un kenidisi oldugunu söylemedi mi??Ertugrul ne dedi buna karsi??Ben kulübümün maddi durumunu düsündüm de almadim dedi..Ulan akil var mantik var sen bu kadar oyuncu alip oybnatmazken takimin maddi durumunu düsünmezken yukardaki adamlari veto ederken mi düsündün.O VETO ettigi adamlar alinsaydi Besiktas in hem mac hasilati ,hem forma satislari hem de Reklam gelirleri belki 1 kat daha artacakti ve futbolcularin paralarini burdan bile finanse edebilirdin.Bence asil sorun yildiz oyuncularin kendisinin önüne gecmesinde ve disiplini saglayamayacagindan cekinmesi.Zaten saglayabilseydi kendisine posta koyan NOBRE bugün kapi disindaydi..
Birakin artik böyle kücük düsünmeyi su sakatliklara bakin gözünüzü seveyim resmen REVIRe döndü takim, normal mi bu?Iyi calisan ve kuvvetli olan bir takimda bu kadar sakatlik olmaz demek ki burda da bir sorun var..
Efendi olmasina efendi adam SAGLAM iyi de RIZA serserimiydi ? ya da SAMET?
Sen bizdeki asil huzursuzluk nedenini anlamamisin,bizim asil derdimiz Bu takimin hic ama hic iyi top oynamamasi ve ümit vermemesi.SAGLAM inbütün maclar öncesi beklentileri cok yüksek tutup bizi sürekli hayal kirikligina ugratmasi.."Cok gol atacagiz" dedigi bir macta bakiyosun gol pozisyonu bile yok dogru dürüst..
Bimiyorum bu sefer anlatabildi mi??
1-aynı sakatlıklar tigana zamanında da oldu 3 kişinin omzu çıktı falanfilan
2-c.kolot benficadan andersonu-italyan juventuslu bir defansı ismi aklıma gelmiye o adamı dedi bu isimleri demedi ayrıca ertuğrulda öyle bir açıklama yaptığınıı duymadım sadece bazı isimler vererek bende butür oyuncularla çalışmak isterim ama maddi imkanlar el vermiyor dedi
3-celal kolot anlştı ertuğrul yıldız istemiyorum dengeleri bozar klubün maddi yapısını zedeler gibi laf ettiyse navarro da niye bu kadar ısrar etti yada makalele ikna edilse ertuğrul istemem mi diyecekti.ertuğrulun hatası var yok değil ama büyük kısmı yönetimindir
3-otorite dediğin adamı postalamaksa lucescu da scalada otorite denen şey yok.luce sergenle maç pazarlığı yaparken nouma scalaya telefonu fırlatırken beşiktaşa yetersizmiydi yada ilhan mansız ameliyat olduktan sonra gece klubüne gittiğinde otorite eksikliğimi vardı ilhan mansız-pascal-sergen takımdan uzaklaştırlmalımıydı yani.
4-delgado:hocanın dediklerini sahaya yansıtamadığımız zamanlar oluyor
ali t.(marsilya maçı sonrası):çok baskı yiyoruz gol yicez ileri çıkmamız lazım diye konuştuk ama yapamadık gol yedik dedi.
anlayabiliyosan ertuğrul defansa çekmiyo takımı takım skoru korumak için içgüdüsel olarak geriye yaslanıyo. ayrıca maçı staddan izlediysen ertuğrul hocaya dikkat et adam ileri diye yırtınıyo

son olarak bu takımda ışık göremiyorum demek (özellikle tiganadan sonra) tamamen art niyetliliktir.bu takım marsilyayı-liverpolu yendi portoyu elinden kaçırdı.kilit yerlerde oynayan oyuncuların yetersizliğinden sorun çekiyoruz defansta soru var cisse önlibero olarak yetersiz riconun katkısı sıfır bunların yerine kaliteli 4 adam alınsın yarısı şimid yarısı sezon sonu görürüz ertuğrul yeterlimi yetersizmi.
birkez daha soruyorum biride şuna cevap versin zico ertuğruldan daha iyi hocamı????????