Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-12-2007, 15:03   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ciner,tempo tv'yi satın aldı

Ciner, Tempo TV'yi satın aldı

Kanal 1'i TMSF'den, Habertürk'ü Güldemir Ailesi'nden alan Turgay Ciner yeni bir tv kanalı daha satın aldı.

Click the image to open in full size.

Bir zamanlar Adana'da yayın yapan ve ulusal yayın lisans hakkı olan Tempo TV artık Ciner grubunun. İbrahim Tatlıses'in sahibi olduğu Tempo TV için Ciner grubunun yüklü bir miktar ödeyeceği söyleniyor.
Turgay Ciner ile İbrahim Tatlıses arasındaki görüşmeler bundan bir süre önce İbo Show'un Atv'den ayrılmasıyla başladı. İbo Show'u Kanal 1'de yapmak isteyen Tatlıses, cazip bir teklif daha sundu: "Size ulusal yayın hakkı olan Tempo TV'yi de vereyim"
Ciner grubu harekete geçti ve pazarlıkta son aşamaya gelindi. Tempo TV'nin kaç liraya satıldığı yine surmanset.net'te olacak. Bilindiği gibi Tempo TV'yi daha önce Saadet Partisi TV5 için almayı düşünmüştü.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline