Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-12-2007, 21:41   #1
1903_delisi

1903_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar bu kadar şartlanmayın!!!

Arkadaşlar önümüzde malum çok önemli bir porto maçı war.Futbolcular,taraftar,yönetim acayip bi şekilde bu maça şartlandı.Benim düşüncem portoyu orada yenmemiz çok zor.Çünkü portoyu tanıyan iyi bilir o stadta barcelona,milan falanda gelse porto her zaman favori.Dünyanın en iyi takımlarına karşı bile.Açıkçası ben bu maçtan galip geleceğimizi pek sanmıyorum ama inanınki herkesten çok istiyorum bunu.Ama bu maçı kaybedersek aşırı şartlanmaya bağlı çok büyük bir motvasyon kaybına uğrayabiliriz.Kendinizi galibiyete değil mağlubiyete hazırlayın biraz.Çünkü biliyorum beşiktaş orada talihsiz bir sonuç alırsa bi çoğunuz aslan kesileceksiniz.Ama unutmayınki orada portonun maçı kazanması %90 we de aksi bir sonuç olursa kimsenin futbolculara bişiey demeye hakkı yok.Sİzlerden tek isteiğim olacak her sonuca karşı takımınızın arkasında durun.Bir beşiktaşlı bunu yapar.Porto çok güçlü özellikle o stadta %100 artı futbol oynuyorlar.İşimiz kolay değil.Ama sonuca bakmadan destek werin.Çünkü orada alınacak maluıbiyet hiçde sürpriz olmaz.Gereken odur çünkü.İşte öyle sonuçlarda arkasında durmanızı bekliyorum beşiktaşımzın.Her sey daha iyi olacak inşallah...
1903_delisi Ofline   Alıntı ile Cevapla