Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-12-2007, 14:49   #1
unibjk

unibjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tribünde bağırmayan...

Not : İsteyen arkadaşlar için fotonun büyük hali yüklenmiştir..
DÖKTÜĞÜMÜZ TERLE SULUYORUZ GELECEĞİMİZİN FİDANLARINI...
Click the image to open in full size.

Foto : Cihan Kaya

Arkadaşlar şu son zamanlar da herkez tribünü eleştirir ve bağırmıyor diye suçlar oldu ,
kimisi haklı ,kimisi haksız ,kimi daha az bağırıyor ,kimisi daha çok ama bu fotoğraf herelde tribünde nasıl olmamız gerektiğini çok iyi anlatıyor...
Tribünde bağırmayan sadece maçı seyreden sevgili kardeşlerim umarım yok yok hatta eminim ki bulundukları tribünden birisi hadi bağırın daha hızlı daha fazla diye haykırdığında gözünün önüne bu görüntüyü getirecek ve ben niye bağırmıyorum diye kendine kızdıktan sonra kartal kanatlarını açıp çılgınca haykıracaktır inönde:
SALDIR BEŞİKTAŞIM OLEYYYYYYYYYYYYYY...................

not: Tüm fotoğraflarımızı multmedya bölümünde ''Dünyanın en anlamı yerinden anlamlı kareler'' adlı topicte görebilirsiniz bu sadece bir tanesi...
saygılarımla..

UNUTMAYIN Kİ BEŞİKTAŞ TARAFTARI FUTBOLCUSUNUN SAHADA NASIL OYNADIĞNA DEĞİL NE HİSSETTİĞİNE BAKAR...

Bir ayrıntıda HASAN abimizin sözlerinde belirtilmektedir :
'''''''''Tribünde "bağırın lan"cılar, tezahürat yapanlardan fazla olmaya başladı. farketmedikleri mevzu şu ki, bu davranışlarıyla hiyerarşiyi bozuyorlar. maçla ve takımla ilgileneceklerine, "diğerleri" ile ilgileniyorlar. demek ki, başkalarının yeteri kadar duyarlı olmadıklarını düşünüyorlar. bu sadece "en Beşiktaş'lı benim" mantığının dışa yansımasıdır. herkes işini yapsın, başkalarına karışmasın. zaten karışıyorsa, işini yapmıyor demektir.
orda o işi yapacak adamlar var, "bağırın lan"cılık oynayarak kimse birşey olmayacak. herkes işini yapsın!'''''''''

İŞTE BİZİ DİĞER TAKIM TARAFTARLARINDAN AYIRAN VE EN ÖZEL EN GÜZEL YAPAN EN BÜYÜK ÖZELLİKTİR BU DENGEYİ SAĞLIYABİLMEMİZ...
SAĞLAYABİLDİĞİMİZ SÜRECE DE DEĞİL 132 145 İ DE DEVİRDİĞİMİZ DESİBELLER BİZİ BEKLEMEKTEDİR...
unibjk Ofline   Alıntı ile Cevapla