Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-12-2007, 22:01   #1
waitforme
kader utansın

waitforme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaş ve yönetim(!)

diatta-higuan-cisse-ibrahim akın-burak yılmaz-nobre-baki-ricardinho-ali tandogan.......

bu 9 oyuncu tamamen yanlş.Belki 1 maç iyi oynamışlardır olabilir.ama bu oyuncularn oynamasıyla sizler beşiktaşta bir gelecek görebiliyormsnz ??? bn göremiyorum...

bu oyuncularn fiyatları toplandıgında ortaya yüksek bir rakam çıkıyor.şimdi bu oyuncular bu takıma yarar sağlamıyorsa beşiktaş aş ewimi ki bedawa ekmek yiyolar bu klüpten??hepsi satılıp yerine begenmedigimiz fenerbahçenin yaptıgı gibi alex gibi roberto carlos gibi uzun süre takımda oynayıp yararlı olabilicek bi oyuncu alınmalı........

beşiktaştaki 22 oyuncunun sadece 17 sinin daha önceden awrupa tecrübesi olmadıgını biliyormydnz???
peki bu transferleri yapan sinan engin tecrübesiz oyuncu almakta neden bu kadar ısrar ediyo ? ? ? Her yıl hedef awrupada iyi bir sonuç elde etmek deniliyorsa neden tecrübesiz oyuncular alınıyo?.Şu oyuncuda aynı işi görür onu alalım gibi bir mantıkla hareket ederek transfer çalışmalarını yürütmek ne kadar doğrudur bilemem.

4 yıl boyunca 1 defa bile türkcell süper lig de lider olamamış bir beşiktaş takımı ve bu takımı yöneten kişilerin bize güvenin şeklinde wermiş oldukları demeçler....ya bizimle maytap geçiyolar yada beşiktaşlı degiller...

Benim düşünceme göre şu dakkadan snra ara transferle filan bu iş yürümez.boşuna masraf.hem ne için bu transfer?şampiyon olucagımızı düşünen birisi mi war ? bu takımla bu yönetimle bu hakemlerle bunu hala düşünen war mı gerçekten ? ? ?