Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2006, 11:59   #1
cehennem disco

cehennem disco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nerde verilen sözler

hani demirören misilleme yapacaktı hani nuri yıldıray lar delgadolar gelecekti bizim yönetim fotospor a para verip yanlıs haber yazdırıyo herhalde hergün actıgım da delgado geldi bi de üstüne bjk forması giydirip koyuyolar insan yalan haber oldugunu bilse bile hevesleniyo bu işler lekolarlan olmaz 10 numara olarak fahriyimi kullancaz yoksa buragımı fenerbahce 1-2 hafta içinde crespo campell getiriirse hiç şaşırmayalım ha bi de seneye gecen seneyi özlemeyelim bu işler 19-20 yaslarında bebelerlen olmaz bobo iyi ama daha acemi onun bonservisini alp ta türkiyede bi takıma 1 seneligine kiralasak olmaz mı ne biliyim vestel havada alır tecrübelenir biz boboylan uefa da basarılımı olcaz takımda 6 7 tane forvet savun mada da her oyun cunu 3 er tane alternetifi var ama orta sahada adam yok herhes bana kleberson demesin sim di tamam kle iyi ama mücadeleci deil top kapmıyo kosmuyo onu lyon 8-10 milyon euroya kakalasak mavupa yı alsak olmaz mı simdi tiganayı anlıyorum yıldız istemiyo yıldız adayı istiyo ama bu cocuklar yıldız olana kadar 5 sene bekleriz yani bizim yönetim son iki transferini su sol kanat ivan leko ortayada okocha ylan bitirise hiç şaşırmayalım
cehennem disco Ofline