Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-12-2007, 09:50   #1
Pritt

Pritt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tebrikler Matias!

Doğum gününde sergilediği performansla Beşiktaş'ı sırtlayan Tangocu'yu ilk kutlayan eşi Julia oldu.
18.12.2007

‘Tribünleri anlamadım!’
Kara Kartal’da Matias Delgado fırtınası esiyor... Son maçlarda müthiş bir performans sergileyen ve attığı gollerle Beşiktaş’ı sırtlayan Arjantinli futbolcu dün 25. doğumgününü kutladı. Rakip fileleri de bir kez havalandıran Tangocu’yu maç sonrasında eşi Julia öperek tebrik etti. Çok mutlu olduğunu söyleyen Tavşan lakaplı yıldız, “Tribünlerin ‘Happy birthday Delgado’ tezahüratını önce anlamadım. Maç sonunda çözebildim. Teşekkür ederim” ifadesini kullandı.
‘Gerçek yerimdeyim’
Şimdi gerçek mevkiisinde görev yaptığını söyleyen Matias Delgado sözlerine şöyle devam etti: “Sadece kendim için değil, Beşiktaş için oynuyorum. Son haftalarda oynamak istediğim bölgede forma giyiyorum. Tek değişen şey, oynadığım pozisyon. Haftalar ilerledikçe daha iyi de olabilirim. Beşiktaş’ın galibiyetine katkıda bulunmak beni çok mutlu etti. Zaferleri tek başına kazanmamız söz konusu değil, takım olarak iyi oynadık ve Ankaragücü’nü devirdik.”
Pritt Ofline   Alıntı ile Cevapla