Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-12-2007, 11:48   #8
lepido

lepido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
veyselyavas1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
forzaya gir forzaya bak bakalım oraya bi ne diyolar ne abartaması fenerin bir pozisyonunda spikerden çok yorumcunun sesini duyuyorsam bu bir tarafcılıktır.Kaya smaç bastı bağırdı mı hiç sesi çıkmadı eeeee daha ne konuşuyon kanki sen
niye benim aklım yok mu ki forzaya bakayım, forza fazla fanatiklerin olduğu bir yer, fazla fanatiklik bana göre değil, ben basketbolu seviyorum ve takım ayrımı yapmadan güzelliklere bakıyorum, çünkü basketbol sporu her anıyla bir heyecan, özellikle bjk-fb derbisiyse bu, beşiktaşlıyım doğal olarak beşiktaş'I tutuyorum ve fb ülker gibi bir takımı ezerek yenmenin mutluluğunu yaşamak varken, tribündeki fanatikler!!! gibi küfredip sahaya yabancı madde atma ve uzun yıllarını bu spor için vermiş bir ve şu sıralarda ntv'de en iyi şekilde yorumculuk yapan bir adama taraflı yorum yapıyor gibi bir basitleştirme yoluna gitme kültürsüzlüğünü göstermiyorum, bu zihniyet farkıdır, basketbolu gerçekten sevip benimsemiş olsanız şu anda schumpert, kaya ve niçeviç'İn muhteşem performansını, drobjnak'ı yapacağı katkıyı, avrupa ve ligde şampiyon olmak için geçireceğimiz süreçleri konuşuyor olurduk...
lepido Ofline