Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-12-2007, 22:45   #1
samsa75x
Banned

samsa75x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

neden bizim yorumlarımız siliniyor!!!

bn 1 mazuratımı ortaya koyacagım... admın ark.lar onun yardımlacına seslenıyorum... YHA ark.lar anlamıyorum denız gezmiş mı ne onun hakkında kendı goruslerımızı ortaya koyuyoruz neden sılınıyor anlamıyorum , bızım kndı yorumumuzu katamıcaksak neden acılıyor o sayfa yanı... BU HAKSIZLIKTIR burada sadece sol goruslu ar.larımızın mı goruslerı yer alıyor NE YANI BIZIM gıbı sağcı ark.ların yorumları yazılamıcak mı yazdıklarmız okunmucak mı ?? BU 1 HAKSIZLIKTIR ne yanı sız deglmısınz ozgurlukten bahseden HANI nerede ozgurluk HANI nerede dusunce ozgurlugu he ? YHA bakın ben onu bunu sevmem bu kımseyı ILGILENDIRMEZ o konu bu forumda acılmıs ise BENDE ORAYA YORUM YAZIYORsam benım o yorumumum o konunun karsıtı olsa yada olmasada SILINMEMESI LAZIM... cok buyuk 1 haksızlıktr bu ( ! ) bu forumda SADECE CHE ' ın gorusunu denız gezmısın gorusunu savunan ark.ların yorumları ve sozlerı GECIYORSA BEN 1 DAHA BU FORUMA GIRMIYECEGIM... 1 hasta besıktaslı kardesınızı kaybetmıs olursunz okdr ! AMA SUNU UNUTMAYIN... BURADA SADCE ONLARIN SOZU GECIYOR DIE GOZUKEBILIR ama BIZ HER ZAMAN KARŞILARINDA DURURUZ ama ark.larımızı polıtık dusunceye gore secmeyız , shbetlerımızı dusuncelere gore yapmayız( ! ) sunu UNUTMAYIN BURASI HER BJK LIYE ACIK 1 forum ıse BENIM GIBI che ve denız gezmıse karsı olanlarında DUSUNCELERININ yayımlanmasını ARZ EDERİM.... ( ! )

sadce bn kımse yoq arkamda ...

bursaÇARŞI...
samsa75x Ofline