Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-12-2007, 21:25   #5
Adelaar

Adelaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ATA DEMİRER AVRUPA YAKASI'NA DÖNECEK Mİ, GÜRGEN ÖZ AYRILIYOR MU? SEZON SONU DİZİ BİTECEK Mİ? PEKER'İN DURUMU NE? GÜLSE BİRSEL MEDYATAVA'YA ANLATTI
27.12.2007 17:00:00

Click the image to open in full size. ÖZEL RÖPORTAJ-Ata Demirer'in Avrupa Yakası'na geri döneceği haberleri üzerine Medyatava, Gülse Birsel'e diziyle ilgili merak edilenleri sordu. Gülse Birsel her soruya yanıt verdi...
- Ata Demirer gerçekten geri dönüyor mu?
- Nereden çıktı bu dedikodu bilmiyorum. Bir deli kuyuya taş atıyor herkes onun üzerine yorumlar yapıyor. Ata'nın diziye geri dönmesi ne konuşuldu ne düşünüldü, ne de herhangi bir yerde söylendi... Ata'nın da böyle bir talebi yok, bizimde gündemimizde böyle bir şey yok. Hani günün birinde dizinin finalini yaparsak, o bölüm için Ata'yla konuşuruz. Bir tek final bölümünde olabilir...
- Peker Açıkalın'ın da Gürgen Öz yerine Gaffur karakteriyle diziye döneceği söyleniyor.
- Bu da doğru değil. Sadece Peker yılbaşı özel bölümünde oynamak istediğini söyledi. Dizinin konseptine uygun olmayacağı için biz de bu teklifi kabul etmedik. Yılbaşı özel bölümü de dahil olmak üzere Peker aramızda olmayacak.
- Ya Gürgen?
- İşte bir tek doğru bu! Gürgen'le iki-üç hafta önce konuştuk ve dostça yolları ayırmaya karar verdik. Teklif ondan geldi, "İstadiğim performansı alamıyorum" dedi. "Bundan sonra rolüm böyle olacaksa ayrılayım" dedi. Dizide şu kadar rol yazarım bu kadar rol yazarım diye bugüne kadar kimseye söz vermedim. Gürgen'e de aynı şeyi söyledim. Birbirimize pastalar göndererek karşılıklı karar verdik. Dört hafta gidelim güzel bir finalle ayrılalım dedik. Yılbaşı gecesi güzel bir final yapacağız ve Gürgen Öz aramızda son kez olacak.
- Peki dizi bu sezon sonunda bitecek mi?
- Eğer yine 90 dakika olacaksa önümüzdeki sezon kesinlikle yazmayacağım ve diziyi bu sezon bitireceğim. Ama bu konuda konuşulmuş hiçbir şey yok daha ortada. Sezon sonna 20 hafta daha var ve bu konuda hiçbir karar vermedik.
- Çalık grubu atv'yi aldıktan sonra herhangi bir temas kurdu mu sizinle?
- atv dizinin devam etmesini istiyor. 2008 eylülünde de sürsün istiyorlar. Ancak bu konuda kimseyle oturup konuşmuş değiliz henüz. Dediğim gibi 90 dakika olacaksa yazmamak konusunda kararlıyım.
- Başka kanallara transfer söz konusu mu? Kanal 1'in adı geçmişti bir ara...
- Avrupa Yakası'nın çeşitli kanallardan transfer teklifleri aldığı doğrudur. Ancak atv yönetimiyle yola devam ediyoruz. yeni yönetim gelecek onlarla konuşacağız ve dizinin geleceği için kesin bir karar vereceğiz. Ama şimdilik belli olan tek şey Gürgen Öz'ün yılbaşı gecesi ayrılacak olmasıdır. Onun dışında kadroya giren ya da çıkan oyuncu yok...
Adelaar Ofline   Alıntı ile Cevapla