Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-12-2007, 15:22   #1
BuRock
Banned

BuRock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 ''Holosko'dan Açıklama''

Manisaspor'un Slovak golcüsü Filip Holosko Beşiktaş'ın kendisiyle görüşmediğini söyledi.Slovak oyuncu dün akşam yerel basına düzenlediği basın toplantısında ''Beşiktaş benle değil takımımla görüştü ve hala görüşüyorlar.Ama benle daha irtibata geçilmedi.Benle şuana kadar sadece Marsilyanın teknik direktörü Eric Gerets ve Charlton Atletic yöneticileri görüştü.Bana yıllık önerdikleri paralar gerçekten çok cazip geldi.O yüzden takımımla hangisi anlaşırsa ben ona gidebilirim'' dedi.

Holosko Beşiktaş konusunda da;''Dediğim gibi Beşiktaş benle görüşmedi.Ben Manisaspordan yıllık 400.000 Dolar alıyorum.Medyada dolaşan haberlere göre Beşiktaş bana yıllık 750.000 dolar ile 1.000.000 dolar arası bir miktar düşünüyormuş.Ama ben kendimi olgunlaştırdım.Yıllık 2.500.000 dolardan aşağı bir teklifi kabul etmem mümkün değil.Bu yüzden Marsilya ve Charlton Atletic bana göre daha cazip''

Sezon başında da Beşiktaşın kendisiyle ilgilendiği söyleyen Holoko;''Beşiktaş 1 senedir benle ilgileniyor.Geçen sene ben ayrılmak istemedim.Bu sene başında da takımımla anlaştılar.Ancak ben onlara Galatasaray'ın benle ilgilendiğini ve Galatasaray'a gitmek istediğimi söyledim.Sonradan Galatasaray benden vazgeçti.Bende artık bu dakikadan sonra şimdiye kadar gelen tekliflerden Marsilya Ve Charlton Atletic'i düşünüyorum'' dedi.

Konu BuRock tarafından (28-12-2007 Saat 15:28 ) değiştirilmiştir..
BuRock Ofline