Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-01-2008, 14:43   #7
Nefertiti
Dişi Kartal

Nefertiti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
okili´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Forumda Holosko hakkında yapılan yorumları inceledim ve çoğunluk futbolcunun elimizde patlayacağı görüşüne hakim.Arkadaşlar durun daha adam maça çıkmadan ne oluyoruz..Bu adamın yaşı genç avrupa klüplerinden transfer teklifi alan bir adam..Hemen elimizde patladı oluverdi..Zamanında Geremi'yi üç kuruş için alamadık sonra dövünmedikmi nası kaçar bu adam diye!!Bugün fener medyası Kezmanın aşırı formsuzluğunu bile fazla irdelemiyo adamı yerle bir etmiyo.Biz daha hiç maça çıkmadan futbolcumuzun özgüveni ile oynuyoruz..Arkadaşlar futbolcumuza sahip çıkalım biz kendi takımımızın menfaatlerini düşünmek zorundayız..Eleştirmek en doğal hakkımız ama yargısız infaz eleştiri değildir!

Söylenebilecek herşeyi söylemişsin.Sezon başında burda olan arkadaşlar bilir Tello için onca laf söylendi ama şimdi herkes başına tac ediyor. Beşiktaşlıysan desteklemek zorundasın. Daha Holosko sahaya bile çıkmadan bu akdar negatif düşünceler. Transfer de sadece Koray için üzülüyorum Burak gitmeyi çoktan haketmişti. Vede ekliyorum Holosko' dan çok daha fazlasını kazanacağız.. Bekleyelim sadece, en baştan gemileri yakmanın köprüleri yıkmanın alemi yok. Vede Holoskoyu desteklemeyenler Holosko gol atınca yada iyi bir form sergileyince sevinmesinler mümkünse...
gelme artık neye yarar...
Nefertiti Ofline