Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-01-2008, 23:13   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2007'nin terör bilançosu

2007'nin terör bilançosu

2007'de 312 terörist ölü, 196 terörist sağ ele geçirildi, 106 terörist de güvenlik güçlerine teslim oldu.

Click the image to open in full size.

Terörle mücadele kapsamında geçen yıl yurt içinde gerçekleştirilen operasyonlarda, 312 terörist ölü, 196 terörist sağ ele geçirildi, 106 terörist de güvenlik güçlerine teslim oldu.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinden derlenen verilere göre, güvenlik kuvvetlerinin yürüttüğü terörle mücadele faaliyetlerinde, Ocak ayında 18, Şubatta 8, Martta 28, Nisanda 78, Mayısta 62, Haziranda 65, Temmuzda 38, Ağustosta 65, Eylülde 55, Ekimde 107, Kasımda 38, Aralıkta ise 52 olmak üzere toplam 614 terörist etkisiz hale getirildi.
TSK'nın Irak'ın kuzeyinde yuvalanan terör örgütü PKK/Kongra-Gel mensuplarına yönelik düzenlediği sınır ötesi operasyonlarda da açıkta veya korunaksız yapılarda bulunan 150-175 teröristin etkisiz hale getirildiği belirlendi. Geçen yıl etkisiz hale getirilen terörist sayısı Irak'ın kuzeyindekilerle birlikte 800'e ulaştı.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla