Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-01-2008, 23:18   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow Mehmetçik'in helalleşerek girdiği dere

Mehmetçik'in HELALLEŞEREK GİRDİĞİ dere

Mehmetçik, tehlikeli bir coğrafyaya sahip olan Cehennem Deresi’ne arkadaşlarıyla helalleşerek giriyor.

Click the image to open in full size.

Şırnak'ın İdil İlçesi’nden başlayıp, Güçlükonak İlçesi’ne kadar devam eden 15 kilometrelik Cehennem Deresi’nde operasyon başlatıldı. Gabar Dağı eteklerinde yer alan ve derin vadilerden oluşan bu bölgenin her iki yakasında yüzlerce mağara bulunuyor.

Mehmetçik, tehlikeli bir coğrafyaya sahip olan Cehennem Deresi’ne arkadaşlarıyla helalleşerek giriyor. Adını vadi tabanında akan akarsudan alan ve sık sık çatışmalarla gündeme gelen Cehennem Deresi’ndeki operasyonlar Bolu’dan gelen komandolar tarafından sürdürülüyor. Hakkári’nin Yüksekova İlçesi’nde ise 24 saat görev yapan Mehmetçik, hava sıcaklığının sıfırın altında 20 dereceye ve kar kalınlığının yarım metreye ulaştığı bölgede mayın taramasına devam ediyor.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla