Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-01-2008, 05:52   #1
süleyman.03.zehir

süleyman.03.zehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Sergen'i örnek alsaydım..."

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Yasin Sülün, Siyah - beyazlı külübü vefasızlıkla suçladı. Bu sezon Kasımpaşaspor'a transfer olan ve daha sonra Kocaelispor'a kiralık verilen Yasin Sülün, bir dönem formasını giydiği Beşiktaş'ın kendisine haksızlık yaptığını söyledi. Sergen hakkında da konuşan Yasin "Eğer Sergen'i örnek alsam kumar ve at yarışı oynardım" dedi.
Kocaelispor'un Antalya'da kamp yaptığı otelde soruları yanıtlayan Yasin Sülün, Beşiktaş'ın alt yapısından yetişmiş bir futbolcu olarak kendisine gösterilen muameleyi haketmediğini açıkladı. Yasin sözlerini şöyle sürdürdü:"Ben Beşiktaş'ın alt yapısından yetiştim ve as takıma kadar yükseldim. Maç ortalamam sezon boyunca en yüksek futbolcular arasındaydı. Ancak yapılan yanlış transferler sonucu kadrodaki oyuncu sayısı artınca ben ve benim gibi bazı oyuncular kurban seçildi. Daha sonra seni tekrar alacağız vaadleri ile Beşiktaş'tan kopartıldım. Ben hiç bir zaman para sorunu yapmadım. En az para alan bendim. Benim konumumdaki bazı oyuncular kulübü mahkemeye verip alacaklarını temin ettiler. Ama ben yapmadım. Ben Beşiktaşlıyım. Para almadan bile yedek kulübesinde otururdum. Açıkcası bana vefasızlık yapıldığını düşünüyorum."