Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-01-2008, 01:23   #10
krashnic

krashnic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inanmıyorum yaaa

Alıntı:
alvaro_rodrigo_tello´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kusura bakmayın ama ben şuanda bu düzende bizim takıma yattara alalım diyen adamdan şüphe ederim be kardeşim boş muhabbet yapacağüımıza kimi keseceğini söyle serdarı mı keselim holoskoyu mu keselim kimi keselim de koyalım onu,birde yabancı konusu var tabi o da engel..ayrıca yattarıyı 2 maç izleyip konuşuyor herkes bu adam keyfine göre futbol oynuyor ve çok disiplinsiz adam olsa saten trabzonda oynuyor olmazdı yattara yaramazzzzzzzzz..durduk yere onu alıp takımı dinamitlemeye ne gerek var
supheci davranmanın manası yok...zannederimki yattara hakkında fikir sahibi degilsin..izlemis olabilirsin ama alıcı degil...kimimi keselim yattara sag kanatta tr nin en iyisi..bırak tr yi avrupadada sayılı bence..ancak iszce degisebilir gorece var isin icinde.iki mac izledigimiz yok geldigi yıldan beri izliyorum.mekan sahibiyim ve digiturk var...trabzon macı icin kadro soruyorlar yattara yedekse oyuna girdiginde arıyorum ve geliyorlar ve yattara cıktıgında kanalı kapatıyoruz inanın buna..ricoyu yollamalıyız hıguenide..higuen aslında fena degil begeniyorum ama yattaranın yanında birasz cocuk kalır..
neyse cıkmalıyım insallah devam ederişz hayırlı aksamlar
krashnic Ofline