Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2008, 02:39   #1
Meric
Yardımcı Admin

Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kartal'ın Sheva'sı

Stiliyle Shevchenko'ya benzetilen Filip Holosko Beşiktaş'a büyük zaferler için geldiğini söyledi.

Tercihim doğruymuş
Manisa'dan 5 milyon euro+Burak+Koray karşılığında gelen Filip Holosko, iki maçta attığı 1 gol, yaptığı 2 asist ile gönüllerde taht kurdu. Slovak oyuncu, stiliyle dünyanın en iyi forvetlerinden biri gösterilen Shevchenko'ya benzerliğiyle de dikkat çekti. Holosko, siyah-beyazlı forma ile ilk golünü kupa maçında Ankaraspor'a Click the image to open in full size.atarken, "En büyük üzüntüm gollerimi taraftarın canlı olarak görememesi. Beşiktaş'ı tercih ettiğim için çok mutluyum. Büyük zaferler yaşayacağım" diye konuştu.

Ben takım oyuncusuyum
Slovak oyuncu, İnönü Stadı'nı 'Mabed' olarak nitelendirirken, en sevdiği tezahüratın ise "Kartal gol, gol, gol" olduğunu ifade etti. Avrupa'dan çok cazip teklifler almasına rağmen Beşiktaş'ı tercih ettiğini belirten genç futbolcu şöyle konuştu: "Sezonu iki kupayla bitirmek istiyorum. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynamak en büyük dileklerimden biri. Herkes benden gol bekleyecek ancak ben bir takım oyuncusuyum. Gol atmak önemli ama takımın kazanması için çalışacağım."

http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla