Konu: Dedik Ya....
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-06-2006, 10:19   #1
MURCIELAGO

MURCIELAGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow Dedik Ya....

Biraz kafam güzel...birazda sensizliği düşünmenin verdiği hüzünle yazıyorum bu yazıyı...Evet sana bunu belki de milyonuncu kere söylüyorum...

ÇOK SEVİYORUZ DELİ GİBİ...

Simsiyah bir gecenin koynunda,beyaz dert ortağımla beraberim...BeşiktAşk'ımla...

Sanki kartallar beni azarlıyor gibi...''Nedir bu gözler?Nerde senin kartal bakışların???Ne o gözlerindeki yaşlar???

Dedik ya : ''ÇOK SEVDİK BE ABİ...''

Şimdilerde yeni bir aşk modaymış...Para aşkı... '' Click the image to open in full size. O Click the image to open in full size. '' da bu aşka tutulanlardan...Bizde ise aşk daha doğduğumuz günden belirlenmiş...BeşiktAşk'ı...

Dedik ya: ''Ne parada ne de pulda,hiç gözüm yok bu dünyada...''

Ya sen olmasaydın...kime derdim ki ''bu sevdadan vazgeçersek...'' diye???Kim için gözyaşları dökerdim gecenin bu saatinde???

Dedik ya: ''Simsiyah gecenin koynunda beyaz dert ortağımla BeşiktAşk'ımla beraberim...''

kim için ağlardım o lanetli gecelerde...hangi olayda sevinirdim aradan geçen anlı şanlı 100 yılın ardından gelen finaldeki Baba Hakkı'ların Baba Hüsnü'lerin,Şeref Görkey'lerin ruhuna giden bir fatiha niteliğindeki o gol kadar...Bizde bir gün toprak olup gideceğiz,Beşiktaşlı doğduk Beşiktaş'lı öleceğiz...Ama...

Dedik ya : ''Ölmeden mezara koymayın bizi...''

kimi karşılıksız sevebilirdim böyle taparcasına...Hatta aşk demeye bin şahit lazım...

Dedik ya : ''Aşk değil sevgi değil,Beşiktaşım delilik bu...''

Kime bu kadar yıl platonik aşk beslerdik...Kimi ''bitmese de dertleri'' severdik???

Dedik ya : ''Sevinmek için sevmedik...''

Aradan geçen 103 yılın ardından anladığımız birşey varki Beşiktaşım...

Ölümle yaşamı ayıran çizgi ne siyahla beyazı ne de seninle bizi ayıramaz...

BU SEVDADAN VAZGEÇERSEK ALLAH BELAMIZI VERSİN...

(alıntıdır)

İnönü'ye karanlık çöktüğü zaman
Dışarıda yağmurlar yağdığı zaman
Tribünde ÇARŞI coştuğu zaman
Haydi bastır Şanlı Karakartalım
MURCIELAGO Ofline   Alıntı ile Cevapla