Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-01-2008, 00:24   #6
Köyün Delisi
Guest

Köyün Delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Post türkiyenin real i beşiktaş...demiş

Click the image to open in full size.
'Türkiye'nin Real'i Beşiktaş !'
Huelva forması giyen Ersen Martin, takım arkadaşı Portekizli Beto’ya Beşiktaş’ı övdü.
15 Ocak 2008 10:49
Beşiktaş stoper arayışlarına devam ederken Beto konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Bolton’da oynayan Fildişi Sahili’nden Meite ile Huelva’da ter döken Portekizli Beto’ya ağırlık veren siyah-beyazlı yönetim mutlu sona çok yakın. İspanya’nın Huelva takımında forma giyen Beto için menajer Sinan Engin’in arayıp yardım istediği Ersen Martin gelişmeleri anlattı. Sakatlığı yavaş yavaş geçen ve yeni takımı Huelva’ya alışmaya çalışan golcü oyuncu, Beto’nun kendisine Beşiktaş’ı sorduğunu belirterek şunları söyledi: “Beto Beşiktaş’ın kendisini istediğini söyleyip benden bilgi istedi. Ben de İspanya’da Real Madrid ve Barcelona nasılsa, Türkiye’de de Beşiktaş öyle. Büyük kulüp. Eğer böyle bir yerde forma giymek istiyorsan hiç düşünme İstanbul’a git. Ayrıca taraftarı da inanılmaz.”

‘KALİTELİ BİR OYUNCU’

Ersen Martin ayrıca takım arkadaşının performansını da değerlendirerek “Bence kaliteli bir oyuncu. Beşiktaş’a faydalı olacağını düşünüyorum. Umarım transferi gerçekleşir” dedi. Kulübünden ayrılmak isteyen Beto’nun da bu sözlerin ardından Beşiktaş’ın teklifine “Evet” dediği ve kulüplerin anlaşmasını beklediği ifade edildi. Huelva ise 2010’a kadar sözleşmesi olan ancak ayrılmakta kararlı olan Beto’yu satmak istiyor ama 1 milyon Euro dolayında bonservis talep ediyor.