Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2008, 15:34   #8
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet durumu güzel özetlemişsin arkadaşım senin de dediğin gibi yedek olarak durup zor zamanlarda katkı yapabilirler ama kendilerini geliştirmedikleri sürece şu an ki oyunlarıyla BJK ya çok faydalı olamıyorlar ne yazık ki. Savunma hücumdan başlar görüşüne de kesinlikle katılıyorum. Cisse gerçekten çok iyi bir kesici genelde bulunması gereken yerde bulunuyor ama çok mücadeleci bir oyuncu değil ekstra işler yapmıyor tam görev adamı. Biraz daha sağa sola koşsa defans rahatlar ama bu yapıda değil cisse. İlerde de Bobo ve Delgado pres yapmıyor. İşte bu noktada serdar özkan ve nobrenin oyunda olması önem kazanıyor çünkü her ikisi de ilerde deli gibi basıyor koşuyorlar bu da savunma hattımızı bi nebze rahatlatıyor. Delgado neyse de ben bobodan biraz daha hareketli bir oyun bekliyorum. Gene bi duraklama dönemine girdi bobo umarım çabuk atlatır. 1 maç yedeğe alabilir bence Ertuğrul hocamız boboyu holoskoya da ileri uçta oynama şansı verilmiş olur. Neyse bekleyip göreceğiz şu Serdar K. ve Gökhan zan bi iyileşsin de o zaman daha sağlıklı yorum ypaarız takım hakkında...
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla