Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-01-2008, 08:32   #1
Pritt

Pritt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow 'Gol olacağı belliydi!'

Kartal'ın yıldızı Delgado, müthiş golünü anlattı: 'Büyütmeye gerek yok. Topa vururken anlamıştım zaten...'
21.1.2008

‘Boşluğu hissettim ve...’Her maçta performansını yükselten ve Beşiktaş’ı sırtlayan Kara Kartal’ın Arjantinli yıldızı Matias Delgado, Kasımpaşa karşılaşmasındaki harika golünü anlattı. Topa hamle yaptığında rakibin presiyle karşı karşıya kaldığını belirten Matias Delgado, “İlk hamlede geri çekildim. Ancak savunma oyuncusunun geri döndüğünü görünce, kaleye baktım. Boşluğu hissettim ve köşeye doğru vurdum. Büyütmeye gerek yok. Zaten topa vururken gol olacağını hissetmiştim” ifadelerini kullandı.
‘Önümüze bakmalıyız’
Takım olarak bir çıkış yakaladıklarını belirten Delgado, “Ancak attığımız gollere, alınan puanlara takılıp kalırsak, zirve yarışından uzaklaşırız. Bir adım bile ileri gidemeyiz. Her gün işimiz daha da zorlaşacak. Bireysel ve takım olarak mutlaka daha iyi olmalıyız. Zamanla performansımızı yükseltmek zorundayız. Aksi takdirde kendimizi kandırıp, hedefimize ulaşamayız” diyerek takım arkadaşlarına uyarıda bulundu. Matias Delgado’nun bu sezon Süper Lig’de 5 golü bulunuyor.
Pritt Ofline   Alıntı ile Cevapla