Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-06-2006, 18:38   #1
ALPAY

ALPAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hasmet B. Kurum Kollari Sivadi

Haşmet Bedii Kürüm kolları sıvadı
Beşiktaş'ta Ocak 2007'de yapılacak kongrenin yapılmasına uzun bir süre olmasına rağmen Beşiktaş kulislerinde başkan adayları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Beşiktaş Yönetim Kurulu eski üyesi Haşmet Bedii Kürüm, başkanlığa aday olmaya hazırlandığını öğrenildi. Önceki gün Beşiktaş kongre üyesi dostlarıyla biraraya gelen Kürüm, "Beşiktaş için birşeyler yapmanın zamanı geldi. Ben ve idalist arkadaşlarım artık gerçek Beşiktaşlıların katkısıyla birlikte hizmet etmek için harekete geçiyoruz" dedi. Siyah-Beyazlı Kulübün son yıllarda hem saha içinde hem de saha dışında büyük sıkıntılar yaşadığını belirten Haşmet Bedii Kürüm, "Beşiktaş'ı eski günlerine döndürmek için projelerimizle geleceğiz. Bunun için tüm Beşiktaşlıları kucaklayan bir Yönetim anlayışıyla hizmete talip olacağız" şeklinde konuştu. Hiçbir dernek ve grupla oy pazarlığı yapmayacaklarını belirten Kürüm, Beşiktaş'a zarar veren davranışlarda bulunmayacaklarını vurguladı. Kürüm'ün önümüzdeki günlerde, camianın ileri gelenleriyle bir araya geleceği öğrenildi. Kürüm'ün öncelikle Ömer Sabancı, Hakan Kalkavan,Muzaffer Nasıroğlu, Levent Erdoğan, Latif Ayaz, Adnan Demir, Mehmet Çiftkurtlar, Erol Kaynar ve Hasan Gocay'la bir araya geleceği öğrenildi. Haşmet Bedii Kürüm'ün, Koç, Sabancı ve Anadolu gruplarının üst düzey yöneticilerini de listeye almaya hazırlandığı belirtildi. Gelişmeler kartalhaber.com'da...

[ U T A N D I R M A Y I N ]
aLPay by C@RSI Since 1970
ALPAY Ofline