Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2008, 14:58   #17
waitforme
kader utansın

waitforme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnönü hatırası degil ama bnm bi bilet hatıram olmuştu onu yazmak isterim.!!!

marsilya maçı öncesi p.tesi günü sabahı biletler piyasa çıkıcak.bn bir arkadşımla anlaştım ve migros biletix e gittim sabah kalktıgımda çarşı hırkamı giyicektim ama bulamayınca wazgeçtim geç kalmiyim diye normal giyinip gittm..

gişeye geldigimde muazzam bir kalabalık wardı şaşırdm hepsi maça mı geliyo açaba filan dedim kendi kendime ....snra birisi bana dedi ki okuldan mı kaçtın ewt dedim..allahtan maç hafta sonu dedi ...dedim ne diyo bu ne hafta sonundan bahsediyo demeye kalmadan sağıma bir baktım *** atkısı solumda *** hırkası olan bi adam baktm herkes fenerli meger gs-fb derbisine bilet almaya gelmişler...Renk wermedim biraz bekledim sohbet ediyolardı kendi aralarında ne tuafdır ki hepsi bizim seyirciyi övüyo

gülmemek için kendimi zor tuttum... snra gişede bilet sırası bana geldi biletixdeki adamda bni tanıyo her maç bilet alıyorm abi nasılsın dedim olm sen manykmsn burada ne arıyosn dedi abi çaktırma bizim biletler çıktı mı dedim yoq snra çıkar dedi tmm dedm ezikler bilet almadıgımı görünce nasıl bilet çıkmadı mı filan diye gişeye saldırmaya başladı bnde gaza getirmek için diyorm ki bilet yoq kalmamış millet diyo 10dk oldu nasıl bilet biter filan

snra biraz arbede oldu bn geri kaçtım arkdaşla oturduk 2saat snra biletler çıktı biletimi aldım ama o eziklerin bizim tribünleri övmesi ve bizden korkmasını hiç unutamıyorum