Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2008, 15:38   #19
alperenkartal

alperenkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
once_biz_vardik1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yani sunu nasil diyebiliyorsunuz merak ediyorum holosko her acidan besiktasin topcusudur adam gelene kadar mac basina 2 pozisyonun vardi adam oynadigindan beridir mac basina 10 pozisyonun var higain ne yapti ben anlamiyorum ne verdi takima holosko daha toplam 3 mac yapmamistir oynadigi sure 1 gol 2 asisti var higain hic olmamissa 600 700 dakika forma giydi yaptigi birsey soyleyin bana porto macinda atsa gruptan ciktiydik kaldiki kucucuk adam acik alan topcusu su futbolu bilerek konusun azcik hemen asip kesmeyin holoskoyuda higain bin tane gol atmis olsada besiktasin topcusu degil olamaz fzigi sifir adamin bikere futbolcudan daha cok jokeye benziyor
arkadaş higuain in bi kalitesi var oyuna sonradan girdiği bir maçta 23 pas yapmış 23 üde olumlu ayrıca higuen arjantinden geldi . holosko ise türkiye de idi. yani yabancı futbolcular, başka bir ülkeye alışmak için en az 4-5 ay sabredilmeli eğer ki bu oyuncu güney amerikadan geliyorsa. avrupalı bile değil. yediği yemekten tut kullandığı diş fırçasına kadar herşey değişiyor.
alperenkartal Ofline   Alıntı ile Cevapla