Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-01-2008, 01:58   #1
bjk.yaren

bjk.yaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ikisi bır arada :)

Uyarı)

Click the image to open in full size.

Eve gelen Temel'i, Fadime bir karış suratla karşılamış.Kendi kendine 'Geçer' demiş, bir süre görmezden gelmiş..Bakmış geçecek cinsten değil. Fadime’de bir haller var.Şakaya vurmuş;
- Kıız n’ooldu? Bu surat da ne? demesiyle, Fadime başlamış hıçkıra hıçkıra ağlamaya.Sonunda sıkıştırınca öğrenmiş Temel. — Bugün Dursin'un garisu Huriye geldiydi baaa...
— Eee?
— Baa bah Temel, bundan böyle yatağa girmeden evvel ben de Huriye gibi uyarulmak isteyrum, o'a göre...
Afallamış Temel, şaşırmış tabii. Fadime'ye kızsın mı, hak mı versin bilememiş.Yer sofrasında hiç konuşmadan yemişler akşam yemeklerini. Yemekten sonra Fadime bir hışımla siniyi kaldırmış, bulaşığa girişmiş. Temel de ceketini, kasketini giymiş, kahveye gitmek üzere potinlerini ayağına geçirirken,Fadime'ye seslenmiş:
- Fadiii, bu gece sevişeceez, sonra uyarmadı deme da!

Temel'den..

Şüphe!!

Temel mutfağın çatısının aktığını fark edince hemen bir çatı ustası çağırmış.. Usta gelip şöyle bir bakmış;
- Çatınızın aktığını ne zaman fark ettiniz?..
- Dün gece.Çorbamı içmem iki saat sürünce şüphelendim!..

Açma açma !!
Temel otele gitmiş, kendine ayrılan odaya çıkmış..Oda çok sıcak ve havasız..Camı biraz açmak istemış..Camı tam açacakken aşağıdan birisi;
- Açma açma!! diye bağırmış.
Temelde açmamış, yarım saat sonra tekrar açacak olmuş, yıne;
- Açma açma !!dıye bir ses, yine açmamış..
Bu durum bir süre hep böyle sürünce Temel kıllanmış..Aşağıya bi bakmış ki adam aşağıda açma satıyor.

Banka soygunu
Temel banka soymak suçundan yargılanıyordu. Son celseye gelindi.Hakim ağır ağır konuşmaya başladı :
- Delil yetersizliğinden dolayı sanık Temel'in tahliyesine karar verildi.
Bu sözleri duyan Temel, bir sevinç çığlığı attı ve hakime dönüp konuştu :
- Gözünü sevdiğimin hakimi, şimdi bu paralar penum oldi?

Asıl Patron!!

Bir şirketin patronu,çalışanları tarafından ciddiye alınmamaktan muzdarip,içi içini yiyor, kendine çok kızıyormuş.
Saygısız çalışanlarını uyarmak için bir gün şirketine, elinde koca bir tabelayla gelmiş.Tabela da:
- Burada Patron Benim!
Tabelayı kapısının üzerine asmış ve bir süre sonra da iş yemeği için dışarı çıkmış.
Tekrar işyerine geldiğinde, kapısına astığı tabelanın üzerinde şöyle bir not bulmuş:
- Eşiniz aradı, tabelasını geri istiyormuş!..

Anlatamadım ki?

Sağır ve dilsiz kız saldırıya uğradı. Saldıranın kasaba papazı olduğu söylentisi yayıldı.
Papaz,ömür boyu acı içinde yaşadı, kendisini temize çıkarmaya uğraştı. Otuz yıl sonra ölüp de Tanrının karşısına çıkarılınca:
- Ey yüce Tanrım, dedi, benim günahım, kabahatim olmadığını bildiğim halde neden otuz yıl çile çektirdin?
Tanrı, yanıt verdi:
- İnsanlara, Meryem'le aramda bir şey geçmediğini iki bin yıldır anlatamadım. Sana nasıl yardım edebilirdim ki?

Mister?!

Adamın biri iş gezisinde de lüks otelde kalırken başucuna bırakılmış “oryantal masajımızı denediniz mi?” yazısını görür görmez hemen resepsiyonu arayıp randevu almış.
10 dakika sonra şirin mi şirin çok çekici, üzerinde de çok az giysi olan bir Japon kız gelip masaja başlamış..Yüzükoyun çırılçıplak uzanan Japon kızın minik ve çıplak ayaklaklarını sırtında hissedince müthiş etkilenmiş. İçi de gıcıklanmaya başlamış.Biraz sonra masöz sırtüstü uzanmasını işaret etmiş.Adam dönünce, ne kadar heyecanlandığının kanıtıda ortaya çıkmış tabii..
Japon masöz işaret edip fıkırdamış;
- Ooooo….Şuna bakın..Vik vik yapmak istermisiniz, Mister?
- Ahh.Evet..Hemde nasıl….!! Demiş adam heyecanla..
Kız banyoya koşmuş, adam heyecanla bekliyor..Aradan dakikalar geçmiş..Kız 10 dakika sonra başını uzatmış banyo kapısını aralayıp…
- Hey Mister!! Bitti mi?