Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-01-2008, 03:53   #1
Meric
Yardımcı Admin

Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mum ışığıyla gelen aydınlık-Matias Delgado

Matias Emilio Delgado... Gerçek anlamda bir 10 numara olan Arjantinli yıldızınnasıl Beşiktaşlı olduğunun tümdetaylarını ilk kez burada okuyacaksınız... Arkadaşımız Fatih Doğan,Delgado'nun menajeri Ceylan Çalışkan'dan, Arjantinli yıldızın imza attığıgünü en ince ayrıntılarına kadar öğ-rendi. İşte Çalışkan'ın ağzından Arjantinli oyuncuyu Beşiktaşlı Click the image to open in full size.yapan geceninöyküsü: Delgado'nun yıldızı, Basel'dekifutbolu ve UEFA Kupası'nda attığı gollerle her geçen gün daha da parlıyordu.Del Bosque ve Rıza Çalımbay dönemindegerçekleşmeyen bu transfer girişimi, Beşiktaş'ın başına gelen Tigana'nın dahailk gün "Onu istiyorum" demesiyle yeniden start aldı. Almanya, Fransa ve İspanya'dan da birçok teklif alan Delgado için kulübüBasel'in kapısını çaldık. Arjantinli yıldızı 1.7 milyon euro'ya alan Basel, "5 milyon euro'dan 5 euro aşağıya olmaz" diyerek son kararının bu olduğunu bildirdi...

Yapılacak çok fazla birşey yoktu. Görüşmelere başladık... Ancak bu arada ya-bancı menajerler Ortega, Ailtonve Del Bosque'yi örnek göstererek, Türkiye'yi kötüledir. Delgado'ya, Cordoba'nın telefonunu verdikve "Bizi ona sor" dedik... Ardındanyüz yüze görüşmek için Basel'in kampyaptığı St.Moris'e gittik. Saat20.00'den 23.30'a kadar Delgado'yu ikna etmeye çalıştık. Cordoba ile orada birkez daha görüştü. Saatler 23.45'i gösterdiğinde kafası karışan oyuncu, "Sözleşmeyi bırakın okuyayım. Sonra bakarız" dedi. Bu arada bulunduğumuz mekânın garsonu geldi ve 'Kapatıyoruz' dedi. Delgado hâlâ imzalamamıştı... Müsade istedik, garson bize 'Kurallara uymam gerek. İşıkları kapatıyorum, görüşmenize mumışığında devam edin' dedi. Kabul ettik... Delgado dabizim bu kararlılığımız karşısında etkilendiğini belirterek, 'Teklifinizi kabul ediyorum' dedi ve "mum ışığın kendisini Beşiktaşlı yapan sözleşmeyi imzaladı...

http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla