Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-01-2008, 12:03   #1
bjk_bjk

bjk_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mamur medyaya seslendi: Gökhan'a kulüp bulun

Kayserispor, 10 milyon euro bedel biçtiği Gökhan Ünal konusunda, Süper Lig takımlarıyla takasa girmeme kararı aldı.

Sarı-kırmızılı yönetim, Gökhan'ı isteyen Rusya, Fransa ve İspanyol takımlarının menajerleriyle telefonla görüşmeler yaptı. Kulüp Başkanı Recep Mamur, "Gökhan Ünal konusunda kimse takas için kapımızı çalmasın. Bize sezon başından beri saldıran spor medyası, Gökhan Ünal'a şimdi kulüp bulsun, fiyatını da belirlesin" dedi.
Recep Mamur, Gökhan Ünal konusunda yönetim olarak kararlarını verdiklerini ve bunu kamuouyuna duyurduklarını söyledi.

Mamur, "Sezon başından beri Süper ligde takımlardan bazıları medya vasıtasıyla, yöneticilerinin demeçleriyle bizden Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'u sürekli isteyip, rahatsızlık derecesine varan baskılar uyguladılar. Şimdi, Gökhan Ünal'a fiyat biçip, satabileceğimizi söylüyoruz. Gazetelerinde, televizyonlarında Gökhan ve Mehmet Topuz'un İstanbul'da oynamaları gerektiğini, bizim köle ticareti yaptığımızı, oyuncularımızı zorla tuttuğumuzu söyleyip, kafalarını karıştıran, onlara her gün kulüp bulan, her gün bir yere transfer eden sevgili medya mensuplarına sesleniyorum. Buyursunlar, Gökhan'a kulüp bulsunlar. Fiyatını da belirlesinler. Bu kez de bizim istediğimiz rakam yerine takas yöntemi önerip, kendi istediklerini dikte ettirmeye çalışıyorlar. Şunu herkes bilsin, kapımız takasa kapalı. Hani bir deyim varya, 'parayı getiren düdüğü çalar' diye. Gökhan Ünal konusu da böyle. O nedenle Kayserispor'a ve oyuncumuza, peşin para öneren Rus Rubin Kazan, Fransız Nice, İspanyol Real Betis kulüpleri var. Kulüp olarak hem biz, hem de Gökhan Ünal'ın menajeri Batur Altıparmak, yabancı kulüplerle telefonla görüşüyoruz" şeklinde konuştu.

</B>
bjk_bjk Ofline   Alıntı ile Cevapla