Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-01-2008, 22:53   #1
uMuT TaCiRi
Optik bArikAtı

uMuT TaCiRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayıp ama antep(feb)e

Gerçekten ayıp ama ben 2 senedir antep-fener maçlarını izliyorum eminim sizde farkına varıyorsunuz.Birde 2 senedir bize oynadıkları futbola bakalım.Bize yürekli oynuyorlar yeniyoruz tamam eyvallah ama her takıma böyle yürekli oynasalar!Mesela bu haftaki fener maçında niye böyle oynamadı antep?Oynasaydınız ya Beşiktaş'ımız Gaziantepspor başlığına bakınız.Tereddütüm yine aynıydı Kaleci Oğuz du bukez kalede niye Oğuz yoktu?Her fener maçlarında görüyoruz Oğuz efendileri!acaba Murat'ı bizim yönetim gönderdide Murat kin yapar diye mi koydunuz o iki direk arasına.Helal olsun Murat'a ne güzel yüreğini koydu bu maçta Murat'a asla sözüm yok bu maçta o gerekeni yaptı.Ama şeref yoksunları yine iş başındaydı.Eğer Murat bugün gol yeseydi ne olurdu medya da şeref yoksunu medyasında tahmin edebiliyoruz.Ama benim gözlediğim 2 sezondur hiç kimse Ne kaleci Oğuzu ne de antepi konuştu her zamanki gibi koskaca bir tebrik geliyor.Geçen hafta fener maçında antebi abluka altına alan şut çekenlere hiç bir ayak uzamadı nedense?Bugünkü maçta bakıyoruz Nobre Holosko vs..her şut çekişinde ayaklarını şeref yoksunu yüreklerini gördüm.kısacası ne f16 lar ne füzeler...
uMuT TaCiRi Ofline   Alıntı ile Cevapla