Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-01-2008, 15:59   #10
ROYAS

ROYAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
SahEmre´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Beleş bi ol attı çalışmadan uğraşmadan çabalamadan. Aslında Holoskonun golü o gol.
anlamsız bir yorum bence. gayet güzel bir goldü. kimse holoskonun golde payı yok bütün pay rico nun demediki. neyi çekemiyorsun anlamadım.holosk ortaladaı rico da gayet güzel girdi o bölgeye ve şık bir plase attı. buna ihtiyacı vardı ve moral kazandı. rico beşiktaşın futbolcusu. kaliteli bir futbolcu. belki oyunu yavaşlatıyor ama pas hatası yok. topun bizde kalmasını sağlıyor. evet delgado çok hızlı oynuyor ama oda sürekli topkaybı yapıyor ve bu kayıplar kontra atak olarak bize dönüyor. ikisininde oynaması gereken zamanlar farklı. bazen takımın sakin olmaya topu ayağında tutmaya ihtiyacı oluyor. rico da o zamanlarda devreye sokulur olur biter yani. offf anlamıyorum ben sizi. baki de beşiktaşta rico da. al daha iyisini oynasın. yoksa daha iyisi elde olanlarla idare edicez. her hafta birilerine takmaya ne gerek var. bu şekilde en iyi futbolcuyu bile harcıyoruz, (anelka-ortega-kleberson.....). lütfen HEP DESTEK TAM DESTEK VERELİM.şampiyonluğu bu şekilde alabiliriz ancak.birlik olarak yani.
ROYAS Ofline   Alıntı ile Cevapla