Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-02-2008, 17:14   #11
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ibrahim defansif açıdan gerçekten yetersiz maç içinde çok mücadele ediyor ama bölgesinde büyük boşluklar oluşabiliyor. Hücum yönünde ise ben takıma faydalı olduğu inancındayım çünkü sürekli sol kanattan içeriye koşular yapıyor. Delgado tello zorda kaldıklarında sürekli onlara yardım ediyor. Çok iyi orta yapamayabilir ama ben son maçlarda ibrahimin ortalarını beğeniyorum eskiye oranla tabi Ali tandoğan gibi her topu adamın k.çına başına çarptırmıyo en azından. Defansta yapabileceği bir şey yok adam bek değil kanat oyuncusu elinden bu kadarı geliyor. Ben İbrahim in bjkdan ayrılmasını kesinlikle istemem ne olursa olsun kalmalı bu kadar yıllık emeği bir çırpıda kimse silemez. O bizim kaptanımız yürekten BJK lı bir futbolcu. Sol bek alınsa da ibrahim gitmemeli. Yedek dursun önemli değil bu klübün bi parçası oldu o artık. Gelip geçiçi bir insan değil klüp için. İbrahim i tabii ki seviyorum sevmeyen insana da normal bakmam. Futbolculuğunu yeteneklerini falan boşverin bunlar ibrahimi sevmemeniz için etken değil.
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla