Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2008, 16:38   #11
shawnodese

shawnodese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertuğrul Sağlam ile bu iş yürümez.
70. dakikaya kadar oyuna müdahele etmedi. Ben tvden izledim o sahadaz izledi. Ben izlemek için TV ye para veriyorum o ise sahadan izlemek için para alıyor adalet mi bu? Aptalca işler yaparak da mağlubiyete zemin hazırladı. Holoskoymuş. Holosko forvet mi alındı, sağ kanat mı? Beşiktaş ın ortasahasını boşalttırdı bu adam için. (Koray ve Burak ı göndererek). Ortasaha ya transfer yaptırmadı. Yaptırdığı transferler Higuain, Diatta ve Holosko. 2si gitti, 3. süde Beşiktaş'ta kalacağını sanmıyorum. Nasıl antreman yaptırıyorsa oyuncuların çoğunluğu sakat.
Beşiktaş takım olarak kötü oynadı bunda baş neden Ertuğrul Sağlam dı. Oyunu okuyamadı. Sahada antika süs eşyası gibi durdu. Belkide Kayseri'ye diyet ödedi. Beşiktaş'tan gönderilen İbrahim Akın ve Burak ın gittikleri takımlarda yaptığı katkılar ortada. Maç sonuda zemine laf atıyor. Sorun zeminde değildi. Antrenör fukarı bir takım Beşiktaş.
Beşiktaş ı resmen zarara uğratıyor.Torpille geldiği (Ülkerin atadığı) Beşiktaş antrenörlüğünden umarım bir an önce gider şu andaki yönetimle birlikte....
Hakem e gelince umarın hakemlik ömrü kısa olur. Bırakın profesyonel hakemliği, halı sahada maç yönetemeyecek kadar kötü bir hakem. Tello yu atması, Delgado ya gösterdiği sarı kart futbol cehaleti...
shawnodese Ofline   Alıntı ile Cevapla