Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-02-2008, 00:52   #2
BoBoBoBo_1903
Guest

BoBoBoBo_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
GeNJ_KARTAL´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili taraftar arkadaşlarım beşiktaşı şöylece futbol oynarken bir analiz etmek istiyorum yani sahadayken oynadığı anda içerden dışarıya
defans:üzülmez toroman zan tandoğan

üzülmez:futbol hayatı boyunca sadece 1-2maçta iyi olduğunu gördüğüm bi insan 3 kişinin arasında olan oyuncumuza pas atma mantığını topu alarak direkt olarak aut çizgisine koşan ve kesinlikle orta yapmadığını gördüğüm bi insan ben ona zaten defans oyuncusu demiyorum futboılcu bile değildir benim için kendisi verim olarak %0 olan bi adam...futboluyla ilgili o kadar çok kötü şeyler yazmak istiyorum ki sayfaya sığmaz heralde

toroman:2 mücadele karşısında ne kadar ağır ve aciz kaldığını herkes biliyor kendi kalemize bile gol attırdı liverpool maçında futbolculuktan çok beşiktaş aşkı var onda ama futbol adına çok fazlada bişey yapamıyor

zan: bana göre türkiyenin en iyi defanslarından biri ama çok fazla korkuyor tekrar sakatlanmaktan eee defans temel olarak kötü olduğu için gökhan pek fazla bişey yapamadı en son kayseri maçında da

tandoğan:takımdan gönderilmesi için du ettiğim futbolcuların ikinci sırada birincisi ilki üzülmez nerdeyse cuma namazında onun için dua edicem göndersinler diye tandoğan küfür,hakemi aldatma,0 çalım yeteneği yani bir futbolcuda olumsuz olan herşey onda mevcut haa birde taç kullanırken hep eliyle gösteriyor burdan mı kullanıcam diye ona fitil oluyorum o ne oluyosa göstermek

eee gelelim defanstaki verime %10 verim alınıyor oda gökhan zanın kişisel becerisinden sol taraftan ve sağdan ceza sahasına yapılan orta yaratılacak olan karambol %00000 peki o zaman bobo holosko ve nobre topu nerden alacak ????

geri kalan tarafı pek incelemek istemiyorum kısaca bi gözden geçireceğim

delgado tello cisse serdar özkan tello ve cisse ye tam not verebilirim aslında kendi kapasiteleri yettiğince 40 yıllık bjk liler gibi oynuyorlar delgado zaten yeni yeni kendine gelebilmişti türkiyedeki en iyi yabancı dersem yeri var ama sisteminde oynatılış şeklinde bi hata var takım onu anlayamıyor serdar özkan genç bi kardeşimiz çok fazla topu ayağında tutuyor ve çabuk kaptırıyor aldığı topu nobre gibi bobo gibi hava hakimiyeti olan oyunculara hemen atması lazım

holosko nobre ve bobomuz

şimdi holosko forvetmi kardeşim eee ertuğrul hocam bu adamı sen sağ tarafta kendi yerinde niye oynatmazsın bunun mantığı nedir ben çıldıracak dereceye geliyorum holoskoyu forvette görmeyince sağ tarafta hep bu adam hayatında hiç orda oynamamışki sen ne diye adamı sağda oynatırsın hocam etme yapma yazık günah delgadoyuda 1 yıl harcadın sağda solda ortada forvet arkasında ne yapmaya çalışıyorsun hoca bunun mantığı nedir? nobreye mi kıyamıyosun bobo ya mı işte sana 3 altın değerinde adam kardeşim tatlı bi rekabet yaşat aralarında deki kim iyi olursa onu oynatırım feldkamptan biraz örnek al hoca adam lincolnün gözünün yaşına bakmıyor hakanın gözünün yaşına bakmıyor

ben beşiktaşımızda birde topcuları motive olarak gaza getiren kimsenin olduğuna inanmıyorum siz aslansınız siz kralsınız evlatlarım çalışın kazanın bu maçı yırtın parçalayın agresif olun diyen kimse yok bence heralde adamlar diyorlarki ulan çıkın oynayın işte nasıl olsa demirörende para çok kulubü üstüne devreder borçlar çoğalınca geçer gideriz hiç önemli değil diyorlar kazandığımız maçların hepsine bakın bir tane mücadele eden oyuncu varmıydı sahada sadece oyuncularımızın kişisel becerileriyle alındı çoğu birtane organize atak yok çalışılmış pozisyon yok yok yok yok yok beşiktaşımız malesef bu yılda şampiyon olamayacak umut ediyorumki gelecek zamanlarımız daha güzel ve büyük taraftarımıza yakışacak şekilde ollur allah beşiktaşımızın sonunu hayır eylesin...

COK GÜZEL TESPİT hepsine katılıyorum bravo gercektende allah besiktasımızın sonunu hayır eylesin en kısa zmnda hatalar anlasılır ve bu hatalardan dönülür