Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-02-2008, 23:50   #1
GeNJ_KARTAL

GeNJ_KARTAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 objektif bakalım!!!!duygusal değil

güzel oynayan ama şanssız bir gol yiyerek yada iki gol yiyerek yenilen bir takım vardır...denilirki helal olsun kartallar gibi savaştılar ama kontradan 2 gol yediler olmadı her futbolcu biyerlerini yırrttı (afedersiniz)onu anlarım hiç maç kazanamasın beşiktaş önemli değil ... ben beşiktaş aşığıyım herşeyden önce benim için sevgilimden bile önce gelir ben 3 kere işten atılan bi insanım bjk maçlarına kaçmak iiçin bunu aranızda yapan varmı?ama ben şuan takımda rezalet bir üzülmez izliyorum eh işte denilcek bir delgado vs. herkes bjk ile alay ediyor küçük görüyor küçültülüyor peki bunun faturası kesilmemelimi bu devran bole geldi böyle gidecek mi denilmeli tabiki hayır.taraftarımız takımdan büyük dünya çapında namımız var takımımızın var mı HAYIR o nedenle sevgili arkadaşlar biraz objektif olarak olaylara bakılmalı ve duygusallığa yer vermeksizin olaylara yaklaşılmalıdır... bu takımı dünyaya tanıtan büyük taraftarımızsa...olmsuzluklarada dur demelidir...alen bunu üstlenmelidir oylama yada vs. ile hak eden a takımda oynamalıdır sırtı kalın olan değil...
GeNJ_KARTAL Ofline   Alıntı ile Cevapla