Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-02-2008, 23:28   #26
seyyah
AyNaKoLiK

seyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sen iste veysel...bende başlıyom tamam...ben elifff......peri bacaları arasından katılıyom...şu an ağlamaklı bi gülüşüm var...aynakoliğm..manga çilekeş duman hayko 110 da dinlerim...rapcilerden sagoyu dinlerim...ımmm şeyy başka....okuyorum..hayat güsel çiçekler böcekler....yaz gelsin tatil olsun uyuyum istiyorum..arkiler beni öslemiş buna bi anlam veremedim...yanlarına gidersem eğer cır cır ötecem(asıcık geveseyimde)ne diye ösledilerse....hehhe..aklıma gelmiyo ama karar verdim seni geçecem veysel..damarıma bastın....geçtim mi ya..ama haksııslık sen hımm yasmışın m sini de usatmışın hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm aynen böle....sanırım bu kadar yeter..mektubuma burda son verirken küçüklerin göslerinden büyüklerimin ellerinden öperim şap şup...

mektupun içinde altta bi not:mektuba para koycaktım ama soradan aklıma geldi zarfı kapatmıştım..

valla bu soğuk espriyle saten soğuk olan şu kış mevsimini daha da buz gibi yapmak istemesdim ama lanet olsun huy işte......

the son........

Konu seyyah tarafından (13-02-2008 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir..
seyyah Ofline