Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2006, 00:44   #8
Sinem1903

Sinem1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hiç bitmeyecek bir aşkla sevdim seni. Kimler geldi geçti bu gönülden, ama bir tek senin yerin hep aynı kaldı. Oysa bütün aşklarımın arasında bana en acı vereni, en çok üzeni senin kiydi. Bu bile yıldırmadı beni. Düşünsene, yıllardır başkalarının aşkına gıptayla baktım. Onların sevinçlerini gördükçe hep içime kapandım. Ama umudumu hiç yitirmedim. Çünkü biliyordum. Çünkü daha önce kaç kez mutlu olmuştum seninle. Kaç kez, sokaklara çıkıp eğlenmiş, kaç kez bağıra çığıra şarkı söylemiş, kaç kez sabahlara kadar içki içmiştim. Üstelik sana aşık olan bir tek ben değildim. Ama hiç kıskanmadım seni. Seni sevenler çoğaldıkça övündüm, gurur duydum. Başkaları senin hakkında kötü şeyler söyledi, duymazlıktan geldim. Başka aşklara yelken açmam için teklifler aldım, umursamadım. Seni seviyordum ben nasıl terk edebilirdim ki? İtiraf etmeliyim ki sana kızdığım zamanlar kendimi kaybettim. Hatta bazen yerden yere vurdum. Ama hep yüreğimdeydin, bir tek gün bile oradan inmedin. Seni sevdiğime hiç pişman olmadım. Şimdi yeniden mutlulukları yaşama zamanımız geldi. Kendimi çocuk gibi hissediyorum. Hani çıksam sokaklara hiç durmadan günlerce koşabilirmişim gibi geliyor. Öylesine coşku doluyum. Bizim sevincimiz bir başka olur bilirsin. Bütün Dünya tanık olur buna. Yeri, göğü seninle donatıp, dosta, düşmana ilen ederiz mutluluğumuzu. Senin sevginin bu dünyada hiç bir şeye değişilmeyeceğini söylememe gerek var mı? Adının dilimde bir şarkı gibi dolaştığını ve senden başka hiç kimsenin bu şarkıda tek bir nota bile olamayacağını biliyorsun değil mi? Hiçbir şeyle ölçülemeyen bu aşkın bir yanında ben varsam eğer diğer yanında da sen varsın. Çünkü biz aşkımızı sonsuza dek yüreğimizde taşıyanlardanız. Çünkü biz bu sevdanın büyüklüğünü bilenlerdeniz. Çünkü biz sadece iyi günde değil, kötü günde de sevenlerdeniz. Çünkü biz beşiktaşlıyız...