Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-02-2008, 12:30   #1
bjk_bjk

bjk_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Maçı ve Aydın'ı kazandı (Sinan Vardar)

Yeni Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan ve Yönetim Kurulu'na başarılar dilerken, Meclis'ten çıkan yüzde 7 kesintinin kaldırılması ve kulüplerin biriken 40 trilyon borcunun da silinmesi kararını da ayrıca kutluyorum. Hafta içi verilen inanılmaz olumsuz demeçler, ödeme sorunları bugünkü Divan Kurulu Toplantısı'nda ağır eleştiriler, sakat ve cezalı futbolcular, özetle Beşiktaş maça pek de olumlu bir tabloyla çıkmıyor. Üstelik hava ve zeminde iyi değil. Beşiktaş hızlı başladığı maçta ikili mücadelelerin de çoğunu kazanarak oyuna ağırlığını koydu. Aydın Karabulut'un 4 bitirici köşe vuruşundan birinde Nobre fırsatçılığını ortaya koyarken Beşiktaş'ın golünü kazandırıyordu. Yeni transfer Gordon ise birçok topa dan-dun vurarak pek iyi bir görüntü vermedi. Herhalde İbrahim Kaş "Ben bu arkadaşı keserim, forma benim" demiştir. Pekiyi 7 trilyon ne olacak. Aceleyle yapılan işe şeytan karışır derler ya. İlk yarı hava şartlarına rağmen tempolu bir oyunla sona erdi.
2. yarıya Ankaraspor biraz daha tempolu ve golü düşünerek başlayınca maç da daha seyredilir olmuştu. 60. dakikada çalışkan Holosko mükafatını gördü ve Beşiktaş'a ikinci golünü kazandırdı. 20'dan sonra artık herkes Beşiktaş'ın galibiyetine kesin gözüyle bakarken maçın sonlarında Ankaraspor 2 gol birden bularak soğuk ve karlı bir havada İnönü'yü buz kestiriyordu. Ancak Beşiktaş bu şoku üzerinden çabuk atarak 90+3'te İbrahim Toraman'la 3. golü bulup rahat bir nefes aldı. Zorda olsa kazanılan bu 3 puan kadar bir önemli konu da genç Aydın'ın kazanılmış olmasıdır.
bjk_bjk Ofline   Alıntı ile Cevapla