Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-02-2008, 21:13   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

igdaş alarma geçti

İGDAŞ alarma geçti

Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Anadolu yakasında elektrik kesintileri yaşanıyor.

Click the image to open in full size.

İstanbul'u etkisi altına alan yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Anadolu yakasının büyük bir bölümünde elektrik kesintileri yaşanıyor.

Elektrik kesintilerinin yaşandığı bölgelerde bulunan abonelerin, kombi ve kazanlarını elektrikler tekrar gelinceye kadar kapalı konuma getirmeleri gerektiği vurgulanan açıklamada, ''Aksi halde elektrik kesintisinin sona ermesinden sonra durmuş olan sistemlerin aniden çalışmaya başlamasıyla doğalgazda pick çekişler olmaktadır'' denildi.

Bu ani yüklenmelerin binaların önündeki servis kutularını etkilediği ve çeşitli arızalara sebebiyet verdiği kaydedilen açıklamada, İGDAŞ'ın Anadolu Yakası'nda 50 ekiple tüm regülatörlere müdahale ettiği belirtildi. Açıklamada, ''Abonelerimizin bu konuda hassasiyet göstermeleri, kombi ve kazanlarını elektrikler gelene kadar kapalı konumda bulundurmaları önemle duyurulur'' denildi.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla