Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-02-2008, 22:03   #6
nbacem

nbacem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalim_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Valla bu tür haberlerden sonra kayadan umudu kesmiştim ve nasıl böyle şeyler yapar diye demediğimi bırakmamıştım adama.Ama madem o da teklifi kabul etmemiştin, anında bir açıklama yapsaydın resmi siteye falan.Yalanlasaydın bu tür haberleri.Aradan 3-4 gün geçincemi aklınız başınıza geliyor.O haberden 2-3 saat sonra o haberi yalanlayacaktınız ve beşiktaş taraftarını rahatlatacaktınız.Taraftarda sana bu kadar tepki göstermeyecekti böylece.Bu açıklamayıda kartalhabere değil resmi sitemize yapabilirdin mesela.Bizim resmi site de varmı yokmu belli değil zaten.Abuk sabuk şeyleri yalanlarlar böylesine önemli şeylerle ilgilenmezler...Bu açıklamaylan en azından bazı taraftarların yüreğine su serptin.Umarım eski güveni oluşturabilirsin taraftarda...
Onurcum 1.si kaya bu teklifi reddetmediiki aslında önceden kabul etti,sonra kafaya dank etti.2.si Kartalhaber'e bu güne kadar hiç güvenmedim.Nasıl oluyor ki bir taraftar sitesi Kaya Pekerle birebir röpörtaj yapabiliyor..Neyse konumuz bu değil..Ancak Güzel Konuşmuşsaun Kaya Oyak maçında diskalifiye oldun sırf o""karı" hakemden dolayı.( kaı kelimesi sadece o hakem içindir.dişi kartallarımıza laf yok.)Ancak hep beraberiz.. Umarım Bobo gibi olmazsın ve kafan karışık olmaz eski günlerini tekrar yaşatırsın bize..Sen hep 3 lü çekeceksin rahat ol...

The RocK!...

Konu nbacem tarafından (18-02-2008 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir..
nbacem Ofline