Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-02-2008, 08:48   #1
aLi rıZa
besiktaş jk

aLi rıZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Küfür yoksa bu tepki niye?

Click the image to open in full size.

Başkanın tepkisi ekranlara böyle yansımıştı.

Beşiktaş Kulübü, başkan Yıldırım Demirören'e küfür ettiği iddia edilen taraftar için somut bir delil bulunamadığını açıklayarak kafaları karıştırdı. Oysa Ankara maçında kendisine küfür edildiği için emniyeti ayağa kaldıran, yayıncı kuruluş ve stadın güvenlik kameralarını didik didik ettiren başkan Demirören, "Bu işin peşini bırakmam. Bu adamı bana bulun" demişti. Önceki gün yapılan yoğun çalışma sonrası bu kişinin Yunus Y. olduğu bilgisine ulaşılmıştı. Emniyetteki sorgusunda, "Ben kimseye küfür etmedim" demesine rağmen şahitlerin "Küfür etti" dediği taraftar için de siyah-beyazlılar internet sitesinden şu tuhaf açıklamayı yaptı: "O şahıs emmniyetteki ifadesinde 'Maç 2-2 olduğu için üzüntüden bir tepki ortaya koydum. Ne Yıldırım Demirören'e ne de Melih Gökçek'e küfürlü bir söz söyledim' demiş. Eylemin gerçekleştiğine dair somut bir adım olmadığı için de bu kişiden davacı olunmamıştır."

TRİBÜNLERLE OYNAMAYACAKSIN
Oysa şahitlerin küfür ettiğini açıkladığı kişinin kulüp yöneticilerine, "Ben Yıldırım Demirörenciyim. Kesinlikle ona bir hareketim olmadı. Baba ve oğul Gökçek'e tepkimi gösterdim" dediği öğrenildi. Bu sözler üzerine başkanın taraftara dava açmaktan vazgeçtiği iddia edildi. Bu arada federasyon eski başkan vekili Affan Keçeci, "Tribünlerle bu kadar oynarsan bir gün gelir sana böyle tepki gösterirler. 'Affan dışarı' diye bağıran taraftarlar ile başkana küfür eden grup aynı" dedi.
aLi rıZa Ofline   Alıntı ile Cevapla