Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-02-2008, 18:31   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon15 Güneş'e giden 5 Mehmetçik'imiz

K. Irak'taki terör kamplarına yönelik başlatılan kara harekatında 5 Mehmetçiğimiz şehit düştü.

Click the image to open in full size.

ENSONHABER.com/ÖZEL Bölücü terör örgütüne karşı başlatılan 'Güneş' operasyonu tüz hızıyla sürüyor. Mehmetçiklerimiz, kar kış demeden K. Irak'taki bölücü inlerini dağıtmak için yollara düştü. 21 Şubat akşamı başlayan operasyonda, şu ana kadar 44 terörist etkisiz hale getirilirken, çok sayıda terörist de yaralandı.

ŞEHİTLERİN SON FOTOĞRAFLARI VE BABA OCAKLARINDA YAŞANAN ACI

ŞEHİTLERİN HABERİ YÜREĞİMİZİ YAKTI
Operasyonların ilk gününde 5 mehmetçiğimizin şehit düştüğü haberinin gelmesi, önce şehitlerin ailesinde olmak üzere, tüm Türkiye'de yüreklere ateş düşürdü. Şehitlerimiz cenazeleri bugün Van'da düzenlenen askeri törenin ardından memleketlerine gönderildi.

İşte kar-kış demeden vatan savunması için cepheye koşan ve en yüksek rütbe olan şehitliğe ulaşan kahraman vatan evlatlarımız.

Şehit Astsubay Selam Kemer(25) KONYA/LGIN

Şehit Er Gökhan Özkan (21) ÇANAKKALE/YENİCE Boydanlar Köyü

Şehit Uzman Çavuş Yasin Keyvanoğlu (30) ÇORUM/SUNGURLU

Şehit Komando Er Erkan Aslan (21) DİYARBAKIR/EĞİL Balaban Köyü

Şehit Jandarma Komando Er İbrahim Gedik (21) TRABZON (Aslen Erzurumlu)

ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla