Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-02-2008, 13:36   #37
samet1903

samet1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
dartheagle´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ali tandoğan konusunda ilk eleştiri yapanlardan biriyim ben zaten hatta sene başı bile bu konuda rahatsızlığı belirtmiştim olaylar geliştikten sonra olmadı bu yani...

ya kardeşim nası protesto yok ya nası yok... ben mi gönderdim del bosque yi rızayı tigana yı sene bitmeden hepsini yolladı senin gibi sabırlı taraftarlar! bu kadar dönem geçti her seferinde hatayı hocaya buldunuz şimdi yönetim demeye başlamayın başından hoca değiştirmekle iş olmayacağını anlasaydınız o zaman. Biz rahatız merak etme çünkü takıma ve ertuğrul hocaya güveniyoruz. Bu teknik kadronun hatalarından ders alıp doğru adımlar atacağını biliyoruz. Böyle olmasından başka şansımız da yok zaten emin olun. Rahat olmayan ve sürekli kriz yaratma meraklısı olanları da artık biliyoruz böyle her sene önüne gelenin kellesini alıp seneye gene aynı muhabbeti yapan insanları çok gördük...

ayrıca borç morç demişin de o açıklanan projelerle o borc rahatlıkla kapatılıp en az o borç kadar da kar elde edilir emin ol... eğer bu yönetimin karşısına daha iyi projelerle çıkabilirlerse tabii ki karşı tarafı destekleriz ama şimdilik böyle bir durum olmadığı için yönetimimiz ortaya koyduğu işleri dikkate almaktan başka şansımız yok...
tmm o zmn futbolcu konusunda katılıosn .. ben bugunden bahsediorm anlamamıssın smdi protesto varmı yok sivas macında oldu son buldu .. ewt sürekli teknik direktor degistrildi demirorenden bu yana kendisi degisseydi suan bu durumda olmazdık .. ben gider hocaların degismesine karsı degildim ne lucescuya ne del bosque ye onların teknik direktörlügümden yada futbol bilgisinden süphem yok cünkü .. ama ertugrul hoca daha yeni sezon basında dedigi gelirken söyledikleri simdi yaptıklarının hiçbirini tutmuyor .. BENDE ZTN HATALARINDAN DÖNMEZLERSE DİORUM ERTUGRUL HOCA İCİN ! .. demişsinki bu yönetimin karsısına daha iyi projelerle cıkan varsa karsı tarafı destekleriz .. sen projeye göremi baskan diyorsn .. Besiktaslılık durusunu hiçe sayan bizi rezil rüsfa eden sözünde durmayan borç batagına sürükleyen "serefli" bir baskan yerine kim olsa eywallah derim .. serdar bilgili zmnında ne proje ne birsey vardı ama "RUH" VARDI "HUZUR" VARDI SAMPİYONLUK VAR İNANC VARDI BU YETERLİ
samet1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla