Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-03-2008, 10:44   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Memati aşkın kitabını yazıyor

Click the image to open in full size.

Takvim yazarı Nilgün K. Tahmaz Kurtlar Vadisi'nin Memati'sinin dizideki aşkına olan hayranlığını anlattı.

Yazar Kurtlar Vadisi'nin fenomenlerinden biri haline gelen Memati gibi olmak isteyenlere bazı önerilerde bulundu.

"Kurtlar Vadisi aşkları da ayrı bir haz veriyor insana... Hangimiz sevdiğimiz adam yaşasın diye Ahu Toros'un yaptığını yapabiliriz? Ahu yarı baygın haliyle üzerindeki bombayı Polat'a gösterdi ve akabinde paramparça oldu. Ancak benim favorim ne Elif'le Polat ne de Ahu'yla Polat... Bugünlerde Memati aşkın kitabını yazıyor. Şimdi Memati gibi olmak istiyorsanız; vadi erkeklerine ilk öğüt 'verdiğin sözü tutacaksın'. Sonra elin açık olacak, 2 çorba içip 200 YTL'yi masaya bırakacaksın. Kadını fazla konuşturmayacaksın, geçmişte yaşadıkları mide bulandırır, dinlemeyeceksin. Kafan kızarsa, "Bin lan arabaya" diyeceksin. Kadını arabaya bindirdikten sonra öyle beylik laflar edeceksin ki sana hasta olacak. Kadının karnını doyurup eve bırakacaksın... Bu arada hanımlar eğer Memati gibi bir sevgili istiyorsanız, kelebek gibi ürkek ve kırılmaya hazır görünmeye dikkat edin! Vadi erkekleri pır pır atan kalpleri seviyor!"
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla