Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-03-2008, 16:03   #9
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
gunther_verhoygen´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
nasıl beğenebildiniz hakemi..kısaca hatalarını yazayım ben
-ilk yarının sonunda gese taç atışını kullandı, volkan kaleciyle karşı karşıya kalmak üzereyken maçı bitirdi
-gökhan gönül'e verdiği kırmızı kesinlikle yanlıştı
-madem ki gökhan'a kırmızı kart verdi aynı hareketi yapan gese'li volkan ve febe'li alex'e neden vermedi?
-lincoln'e neye dayanarak kırmızı kart verdi? belli ki lincoln'ün sözlerini duymadı, bi insan nasıl görmediği ve duymadığı bişey için yorum yapıp kırmızı kart verebilir?
daha bi ton ufak tefek hatalar var ama siz sevgili subjektif ve bilinçsiz febe - gese düşmanı forum arkadaşlarım, bu adamın iyi maç yönettiğini söyleyebiliyosunuz... nasıl bi zihniyettir bu anlamadım...
Onun için dediklerinin hepsine katılmıyorum dedim zaten.Çoğuna katılıyorum dedim...Katılmadığım noktada cüneyt çakır hakkında dedikleri.Mesela;
Ben her Fenerbahçe maçından sonra demiyor muydum; "İyi bir hakemle, eyyam yapmayan bir hakemle Lugano hiçbir maçı tamamlayamaz" diye...bu lafı son derece doğru bir laf.Ve bütün fbli arkadaşlarıma söylediğim bir söz.
Daha sonra bu sözüde süper adamın:Maçın ardından hakem için akla hayale gelmez şeyler söyleyen kişi, devleti dolandırmaktan hapsi istenen bir davanın sanığı.Türkiyede bunu dile getirebilecek başka adam tanımıyorum ben.Geçen bir de başka biri yazmıştı,sadece o kadar.Katıldığım noktalardan birkaçı mesela...
kartalim_ Ofline   Alıntı ile Cevapla