Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-03-2008, 10:24   #1
bjk_bjk

bjk_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sayısal loto!..(Turgut Vidinli)

YILLAR sonra ilk defa ele geçirdiği liderliğini tesadüflere bağlayanlara hatalarıyla tam haklı çıkarırken 95’te bu haftanın sayısal lotosu Ertuğrul Sağlam’a vurdu. Mesut Bakkal’ın 4-4-2’li sağda Burhan solda Mehmet Çakır’la bilhassa 20. dakikadan sonra Beşiktaş defansını hayli hırpaladılar. İnanın dilimde tüy bitti. Bu tek ön liberolu inadı oldu Beşiktaş savunmasının en yumuşak karnı. Acaba jinekologlara mı ispatlayalım bu haklı iddiamızı. Neymiş birbuçukluk ön liberocuk Delgado’cuk. Toraman’a yardım edecekmiş hadi canım ordan. Orta alan hücumla birlikte maaile Alpet’e gitti Rüştü de defans da onların günahını çekti. İlk yarı Serdar Özkan’ın gayretleriyle sağdan tek şeritle prostatlı hastalar gibi zor da olsa gittik geldik. Ama sol tarafta kayıp ilanı verdim. Kime mi? Beşiktaş’ın ilahı ilan ettiğim Tello’yu saklambaç oynarken sobelerdim. Sana neler oldu Tello? Yoksa sen d7e mi oldun bizden biri. İyileşen Bobo’yu Nobre ile oynatmayan Ertuğrul Sağlam kanatları matkap delicisi Holoskoyu çakılı santfor arazisine çekince kendi silahıyla kendi matkabını kırdı. 59’da İ.Toramana yapılan futbol tecavüzüne penaltıyı üfleyemeyen Yunus Yıldırım’ı tam ayıplarken aynı İ.Toraman hafta içi yazımı onaylarcasına ‘evet Turgut abi ben dedğin gibi gizli golcüyüm’ diyerek golü atarken yalnız bana değil Ertuğlu hocaya da sanki ders verdi. Golden sonra keşke Ertuğrul Sağlam, Serdar Özkan’ı oyundan alıp Bobo’yu sahaya sokup santrfora alsa Holosko’yu da istediği özgür alan sağ kanada koysaydı inanın Gençlerbirliği bu baskıdan korkup çıkamaz 70’deki golü de atamazlardı. Kısacası bu maçın suçlusu Ertuğrul Sağlam derken 95’deki gol bu haftanın sayısal lotosunu Ertuğrul Sağlam kardeşime vurdurttu...
bjk_bjk Ofline   Alıntı ile Cevapla