Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-03-2008, 01:14   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Kere 2 Kaç Eder ?

2 Kere 2 Kaç Eder ?

-Mühendis sürgülü cetvelini çıkararak hesapladı: 3,99.

-Fizikçi, "3,98 ile 4,02 arasında bir yerde."

-Matematikçi, "cevabı bilmiyorum, ama bir şeye eşit olduğunu kanıtlayabilirim."

-Bilgisayar mühendisi 10. iterasyonda 3,99999998.

-Kimyacı 2 numaralı elementin helyum olduğunu göz önüne alarak proton devri denen reaksiyon zincirinin son halkasını yazdı:3He + 3He ---> 4He + 2p + 13.0 MeV enerji.

-Felsefeci sordu: "2 kere 2 epistemolojik, ontolojik, etik ve metafizik olarak ne anlama gelir?"

-Mantıkçı çarpma işlemini sembolik mantığın "ve" bağlacı olarak gördü ve doğruluk tablosu hazırladı: "doğru, yanlış, yanlış, yanlış."

-Muhasebeci kapıyı ve pencereleri kapatıp sordu: "Siz kaç etmesini istiyorsunuz?"

-Ressamımız bir sürrealist idi ve "balık" dedi.

-Sosyolog tarihsel diyalektik ilkesi gereği 2 ile 2'nin çarpışamayacağını, ancak 2'nin antitezi ile çarpışabileceğini ve sadece bu şekilde bir sentezin ortaya çıkabileceğini bildirdi.

-Psikolog bunun bir bölünmüş kişilik sonucu kişilik çatışması olduğunu belirterek cevabın şizofreni olduğunu söyledi.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla