Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-03-2008, 21:21   #1
ishakbjk

ishakbjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon9 Halk Oyununda Pantolon Düşerse ...

HALK OYUNUNDA PANTOLON DÜŞERSE!..

Orta öğretim kurumları gençler halk oyunları yarışmasına katılan Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerinin Artvin yöresi oyunu oynarken Ömer Faruk Karagöz'ün belindeki pantolon düştü. Pantolonunu çekemeyen öğrenci, külot ile tamamladığı oyunun sonunda göz yaşlarını tutamadı.

Karagöz, Kırıkkale 17 Ağustos Spor Salonu'ndaki izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Gözyaşı dökerek salonu terkeden Karagöz'ü öğretmen ve arkadaşları teselli etmeye çalıştı. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Zengin, ödül töreninde öğrenci Ömer Faruk Karagöz'ü teskin etti. Zengin, pantolonunu çekmeden oyununu sürdüren öğrenciyi kutlayarak ödül verdi. Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisi Ömer Faruk Karagöz, "Elimde olmayan nedenle bir anda pantolonum düştü. Bu sırada pantolonumu çekmem yanlış olurdu. Oyunun sonuna kadar öyle oynamak zorunda kaldım" dedi.

Yarışma sonunda Çorum Merkez Atatürk Lisesi 86.80 puanla birinci, Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen lisesi 83 puanla ikinci oldu. Ömer Faruk Karagöz'ün oyun sırasında pantolonunun düşmesinin okuluna 6 puan kaybettirdiği belirtildi.

İşte o an...

[IMG]file:///C:/WINDOWS/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]Click the image to open in full size.

Click the image to open in full size.

Click the image to open in full size.