Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-03-2008, 17:27   #1
(((YaĞMuR)))

(((YaĞMuR))) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yüreğimde hasret çaresiz kaldımm

Bir tebessüm kadar güzel,
Nefesim kadar değerlisin..."

Karanlıkların içinden yüreğine sesleniyorumyine..Bir avuçlarımda yıldızlar, bir yanımda münzevi çığlıklar.Hasretin yanıyor kirpiklerimde.Sensizlikte yüreğim, bir yanıtutturulmuş aşk mektupları gibi kırgın, acıya diz çökmüş yıllar gibihayata kırgın..Oysa bir tutsan ellerimi, bir öpsen yüregimi, tümdüşlerimi baharlara kanatlanacak..Boşver aldırma bana, herşeye inatseni " sensizlikte bile seviyorum "

Biliyorum gözyaşlarımla sönecek yoklugunun alazları..Gözyaşlarını bulutlarla serme kirpiklerime, bırak
hasretinle
kavrulsun sensizligin tüm hücrelerini...Gece bitip perdelerin arasındagözlerine doğan gün ışığı gibi düşmek istiyorum yüreğine...Senin sırtınbiliyorum sert duvarları..Sıvası dökülmüş duvarlara yaslanıyorum sanayaslanır gibi. Ve titrak yüreğimle kurduğum tüm cümleler duvardandönüyor .Ve karsımda senin icin topraga verdiğim cicegim...Geceninkaranlıgına inat seninle konusur gibi cicekle konusuyorum..Biliyorumsessiz ve derinden dinliyor beni...Senin gibi suskun ama gülümsediginihissediyorum...Bazen babamdan kalan sigara paketlerine uzaniyorellerim...Oysa ben sigara icmiyorum ki !....Anlıyorum ki; sensizligitütün sarar gibi cigerlerimde yakmak istiyor yüregim. Zulasındasakladığım ölümü soluyorum yoklugunun sindigi ayazlarda...Bir olsaydınyanımda, yıldızlarla Ay senin saçlarına dolardı...Susardım, seningülüşlerin yüzümün cografyasına düştügünde..

Gecenin avuçlarında güller yolluyorum vakitlivakitsiz sana..Bazen ağlaşıyoruz İkindi yağmurlarıyla...Ben onlarasenin gülüşlerini anlatıyorum, onlar ise bu imkansız sevdayaağlıyorlar..Gözyaşlarımızı toplayıp kurak iklimlerde koşuyorgözbebeklerimiz...Bir kalem olsam, yetim çocukların yürekleriyleresmedilmiş utangaç yanaklarını bırakıyorum cemrelerinkirpiklerine...Bazen de gülüşlerini seriyorum kelebekleringözbebeklerine..Ve sen yaşarken uzaklarda, ben seni yaşıyorumsuskunlugumda...Tek istediğim ; Ilık meltem olup bahar kokan saçlarınadüşmek, yüreginde yanmış bir soluk olup dudaklarından toprağasüzülmek...

Gülümsediğinde, sulardan nice kuğular kanatlanırbaşka iklimlere..Soluk aldıgında nice ceylanlar ovalarımainer..Gülistan yüreginde yaşarken, her kelimen bir ezgi olurdudaklarımda..Su diye düşlerini icerim sebillerden..Utanırım bazen,gözlerindeki nemli kirpikleri kurutamadigim icin...Üzülürüm incedeninceye, kapılarına bir gül tomurcugunda düsemedigim icin...Gelemesem degözlerine, bir cemre olup ıslatamasam da ellerini; ben seninleyaşıyorum...Her soluk aldıgımda adına bir cicek ekiyorum gönültoprağıma...

Gül yüreklim, her nefesinle ben hayatatutunurum.Her gülüşünde ise acılarımı sararım rüzgarınlarınavuçlarında..Yüreğime iyi bak ne olur..Aldığın her nefeste yeniden sanadoğuyorum...

Dön

Bir gözlerin vardı,gözyaşım kaldı
Bir yüreğin vardı,hatıran kaldı
Bir sözlerin vardı,sitemim kaldı
Bir hayat aşkım vardı,gitti yarım kaldı

Son bir acım vardı oda sensiz kaldı
Ah bu canım güllere inandı sensiz nefes aldı
Yok yalan değildi bir rüya değildi
Gitti yüreğimde acısı kaldı

Dön..
Nasıl kimle nerdeysen
Dön..