Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-03-2008, 20:32   #1
ishakbjk

ishakbjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Liseli Kızların Kavgası Kanlı Bitti ...

LİSELİ KIZLARIN KAVGASI KANLI BİTTİ...

İnternetteki küfürleşme olayının ardından Taksim Meydanı'nda buluşan liseli genç kız grupları birbirine girdi. Falçatayla yaralanan öğrenciler gözyaşlarıyla hastaneye kaldırılırken, olayın zanlısı genç kız, "İbret olsun! Benim gibi genç kıza iftira atanların sonu budur" dedi.

Edinilen bilgiye göre, Şişli Sağlık Meslek Lisesi'nde okuyan genç kızlar arasında okulda başlayan kavga internet ortamına taşındı. Taksim İlkyardım Hastanesi'nde staj yapan öğrencilerle, diğer grup arasında internet ortamında yaşanan küfürleşmenin ardından lise son sınıf öğrencisi genç kızlar, Taksim Meydanı'nda buluşmaya karar verdi. Taksim'e gelen iki grup arasında çıkan kavgada öğrencilerden 17 yaşındaki Pınar K., falçatasını çekerek, Aslı Y. ve Melike C.'yi yaraladı. Taksiye bindirilen yaralılar Taksim İlkyardım Hastanesi'ne kaldırılırken, gözaltına alınan Pınar K. da sağlık kontrolü için aynı hastaneye getirildi. Pınar K. , hastaneye girişte ve çıkışta, "İbret olsun! Benim gibi genç kıza iftira atanların sonu budur. Namus olsun bütün gençler bunu görsün. Taksim İlkyardım Hastanesi'nde teknisyenim. Bana hep iftira atıyorlar" dedi.

Genç kızın babası Kamber K. ise, "Ben kızımı uyardım, 'yapmayın' dedim. Devamlı internet üzerinde küfürleşiyorlardı, sonuç bu oldu" diye konuştu.
Yaralı genç kızlar tedavi altına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.