Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-03-2008, 14:23   #1
tekaşkımbjk_03

tekaşkımbjk_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon4 Şovun Kralına, Fener Maçına Hazır Olun Yeni Açık Şovv Başlıyor (Amigo Ecevit Geldi)

Aranızda aşagıda ismi gecen abilerimizi olmayabilir belki ama okuyunca kim oldukarını ve ne yapmak istedikelerini anlayacaksınız.
lütfen Fb maçını Yeni Açıkta İzleyen Arkadaşlarım bu yazıyı dikkate alsın

Amigo Ecevit yazdı
değerli kardeşlerim;
2 yıl aradan sonra sezon başı yeni açık tribünlerine Antipati grubu altında dönüş yaptım. Beni tanıyan, bilen kardeşlerime, abilerime saygı ve sevgilerimi sunarım. Yeni açık eski günlerine dönmeye büyük bir hızla başlamıştır. Eski kader arkadaşlarımızı yanımızda görmekten büyük kıvanç duyacağız. fenerbahçe maçı için büyük bir hazırlık içindeyiz. Bu konuda bize yardımda bulunacak arkadaşları trabzon maçında sete yanımıza bekliyoruz.
Zaman köstek değil, DESTEK ZAMANIDIR!
Çok Sağlam Geliyoruz!
Şovun kRaLına Hazırlanın!

Saygılarımla.

orta sayfalarda kalan Antipati kurucularından seco abinin yazısı:
Selçuk Aydoğan yazdı
değerli kardeşlerim,müdahale etmeyelim,karışmayalım dedik ama malesef olmadı.Biz yıllarca açıkta CEFAKAR olarak bu renklere hizmet verdik.vatani görevimiz bitince kapalı tribüne geçtik.Geçen seneye kadar kapalıdaydık.Hep aramızda eski efsane AÇIĞI özlediğimizi,malesef oranın artık sadece maç izlenen bir köşe olduğundan duyduğumuz rahatsızlığı dile getirdik.Bekledikki bizim gençliğimiz gibi,hizmet eden gençler çıksada açığı canlandırsa ama nerde orası sanki ayrı bir dünya kim gidicekte MABEDİN kutsal yerlerinden biri olan AÇIĞI canlandıracak.Dedikki iş başa düştü,KARTAL görev bekleR hadi BİSMİLLAH ve kurduk ANTİPATİ'yi.Bu oluşum ÇARŞI desteğiyle olmuştur kardeşlerim,onların telkiniyle,özverisiyle kolaymı bu yaşta silbaşa dönmek evinden ,çocuğundan feragat etmek,12 yıllık kapalı kombineyi bırakıp açığa geçmek.Ben açıkta 17 yaşındayken çuvallardan pankart yapıyordum 33 yaşıma geldim perşembe MABEDDE yine pankart yaptım,niye biliyormusunuz MABEDİMİZ yıkılıcak birdaha yok son fener maçı birdaha o efsane hali olmayacak,kader arkadaşım ECEVİT birşeyler yazdı son şov için sizi davet etti ama siz ne yaptınız,vur abalıya senmisin KARTALIMA hizmet eden,17-21 yaşındaki genç kardeşlerim klavye başından eleştirmekle olmuyor bu işler,emek ister,özveri ister,zaman ister,maddiyat ister bu saydıklarım TEK AŞKIMA feda olsun,ama yapmayın böle,ben 17 yaşındayken 3 otobüs taraftar getirirdim MABEDE avcılardan,bir kamyonet konfeti yapardım gazeteden,biz böyle seviyoruz ANKARA maçı eksi 10 derece açık bomboş biz ordaydık,sivas maçı donumuza kadar ıslandık ama biz ordaydık,biz 23 yıldır ordayız,diyorsunuzki birbaba hindi,güzel kardeşim birkere galipken yaptık,diyorsunuzki siyah-beyaz çekiliyo maçta söledim amigomuz mustafaya birdaha yaptırma,daha sonra hiç yapılmadı,diyorsunuzki kapalının tezahüratını bölüyosunuz,onada müdahale ettim sonuna kadar uyuluyo,dedinizki küfür ediliyo bağırmayanlara onada müdahale ettim küfür edeni kendi ellerimle atarım bundan sonra,ben evliyim,ecevit evli 4 çocuğu var ayhan 3 çocuğu var mustafanın çoçuğu var bizde aileyiz bu kavramı iyi biliriz ona göre davranırız,ben bu yazıyı yazmazdım çünkü ÇARŞIDAKİ-GÜMRÜKTEKİ kardeşlerimle her konuşmamda emeğimizin karşılığını almaya başladığımızı görmekteyim.Şunu unutmayın MABEDİN her yeri kutsaldır eski açık-kapalı-yeni açık-numaralı bir bütündür her tuğlası kutsaldır,orası şeref stadıdır ŞEREFLİ insanların yaşadığı biz BEŞİKTAŞA hizmeti bir borç bildik,sizde artık BEŞİKTAŞLI olun elinizi klavyeden çekip taşın altına koyun BEŞİKTAŞA hizmet edin ve şu soruyu hergün kendinize sorun BUGÜN BEŞİKTAŞIM İÇİN NE YAPTIM,son derbi geliyo tarihin en büyük şovu için destek olun kalbi siyah beyaz atan KARTAL yüreklilere saygılarımla.
SELÇUK AYDOĞAN(seco)

Click the image to open in full size.